Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Tak wygląda "teściowa" Roksany Węgiel. "Wspiera Roxie we wszystkim"
Sara Karmańska
Sara Karmańska 17.04.2024 15:05

Tak wygląda "teściowa" Roksany Węgiel. "Wspiera Roxie we wszystkim"

Roksana Węgiel
Fot. KAPiF

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w maju 2023 roku poinformowali fanów młodej wokalistki o swych zaręczynach. Piosenkarka zdążyła już poznać przyszłą teściową, która wygląda niezwykle młodo. Fani pary są oczarowani!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej dbrają o swoją prywatność

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Od chwili ujawnienia ich związku, para musi liczyć się z olbrzymim zainteresowaniem mediów. Ich losy uważnie śledzą też fani gwiazdy, która swoją drogę do kariery zaczęła od udziału w programie “The Voice Kids”

Para bardzo ostrożnie podchodzi do dzielenia się szczegółami ze wspólnego życia. Ich ślubne plany pozostają pilnie strzeżoną tajemnicą. Wiadomo jednak, że ceremonia ma odbyć się jeszcze w tym roku, ślub będzie kościelny, a uroczystość bardzo kameralna.

Cezary Pazura kupił luksusowe auto. Cena zwala z nóg! Maryla Rodowicz chwali się córką. Ma nietypową pasję, "to taka magia"

Relacje Roksany Węgiel z teściami

Nie jest jednak tajemnicą, że Roxie zdążyła już nawiązać relację z bliskimi Kevina – nie tylko jego synem z poprzedniego związku, ale także z rodzicami. Wokalistka nie kryje, że rodzina jest dla niej niezwykle ważna. Jak zdradził Kevin Mglej w rozmowie z “Pudelkiem”, piosenkarka ma bardzo dobry kontakt z jego mamą i tatą.

Mój tata wzruszył się podczas jej tańca. Moi rodzice supportują ją we wszystkim, widziałem szczerą radość z ich strony. Cieszę się, że byli ze mną podczas tego drugiego odcinka, ale zadziwiłem się, jak zobaczyłem łzy płynące po policzku mojego taty. Roxie ma z nimi świetny kontakt, super dogaduje się z moją mamą - powiedział Kevin Mglej po jednym z występów Roksany w “Tańcu z gwiazdami”.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Grabowski zaskoczył nowym wizerunkiem. Tłumaczy, skąd ta zmiana

Mama Kevina Mgleja zaskakuje młodym wyglądem

Anna Świrniak-Mglej, mama Kevina, gorąco wspiera przyszłą synową. Kobieta sama także związana jest ze światem sztuki. Niedawno młoda gwiazda pochwaliła się przyszłą teściową w mediach społecznościowych. Podzieliła się wspólnym zdjęciem z Kevinem i jego mamą. Wspólnie świętowali urodziny pani Anny. 

Dziś urodziny obchodzi moja ukochana teściowa. Samych cudowności. Sto lat, Aniu! – napisała wówczas Roxie.

Zaskakiwać może niezwykle młody wygląd mamy Kevina, który sprawia, że aż ciężko uwierzyć, że może być jego mamą. 

Roksana Węgiel, Kevin Mglej z mamą, fot. Instagarm roxie_wegiel.jpg
Fot. Instagram/roxie_wegiel
Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. KAPiF
Fot. KAPiF
Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. KAPiF
Fot. KAPiF