Silver.Lelum.pl > Synowa

Synowa

Zmartwiona kobieta
18.06.2024 15:45 "Teściowa dała mi obraz z papieżem". I zaczęły się pretensje

Czasami dobre intencje mogą wywołać nie lada problemy. Także w rodzinie. Pani Agnieszka opisała, że jeden nietrafiony prezent od teściowej był źródłem wielu niepotrzebnych i złych emocji. "Już mi ręce opadają, ale nie miałam innego wyjścia" - komentuje pani Agnieszka. Co się wydarzyło?

Zmartwiona kobieta
04.06.2024 12:08 "Ten nawyk zięcia mnie denerwuje". Zwraca się do niej w dziwny sposób

Z chwilą, gdy w rodzinie pojawia się synowa lub zięć, wiążą się pewne zmiany, które dla wielu osób mogą być bardzo niekomfortowe. Chodzi o zwracanie się per "mamo" i "tato" do teściów. O tym, że ta z pozoru błaha sprawa może być niezwykle irytująca, przekonała się nasza czytelniczka, pani Anna.

babcia i wnuk
02.06.2024 09:00 Mój wnuk “nasłał” na mnie synową. Wszystko dlatego, że nie chciałam kupić mu telefonu

Wnuczęta potrafią czasami dawać nieźle w kość, a dziadkowie pomimo całej swojej miłości do najmłodszych członków rodziny, nie są w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Tak właśnie było w przypadku pewnej seniorki, która podzieliła się swoją historią w sieci.

Starsza kobieta z telefonem
01.06.2024 10:00 Synowa chciała mnie oszukać. Załatwiłam ją jednym SMS

Teresa od początku czuła, że jej synowa to nieodpowiednia partnerka dla Maćka. Krótko później zdała sobie sprawę z tego, czego tak naprawdę oczekiwała od jej syna Gosia. Nie mogła pozwolić jej na zrujnowanie relacji pomiędzy matką a synem. Musiała natychmiast wkroczyć do akcji. 

None
30.05.2024 16:30 Przyłapałam wnuka jak chował jedzenie pod łóżkiem. Myślałam, że rozniosę synową!

Kwestie jedzenie u dzieci wciąż budzą sporo emocji. Niektórzy nie mogą namówić maluchów do zjedzenia czegokolwiek, inni z kolei nie mogą odpędzić ich od lodówki. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że pewne zaburzenia odżywiania mogą mieć swoje konkretne przyczyny. Historia pani Zofii, którą podzieliła się z nami, pisząc na adres [email protected], jest tego idealnym przykładem.   

Zmartwiona kobieta
29.05.2024 10:57 Synowa traktuje mój dom jak stołówkę. Zadłużyłam się i sama nie mam co jeść

Żarty o teściowej i synowej bawią każdego i wszędzie. Jednak gdy do starcia na linii teściowa-synowa dochodzi w prawdziwym życiu, nikomu już do śmiechu nie jest. Pani Jadwiga, która podzieliła się z nami swoją historią, pisząc na adres [email protected], tak bardzo nie chciała się stać bohaterką dowcipów, że teraz musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami.

zły meżczyzna, załamana kobieta w brudnej łazience
24.04.2024 16:27 Pozwolił synowi z rodziną mieszkać w jego domu. To niepojęte, co zrobiła synowa!

56-letni mężczyzna ujawnił w sieci, że musi mieszkać ze swoim dorosłym synem i jego rodziną. Może nie miałby ku temu nic przeciwko, gdyby nie jedna cecha jego synowej. To, co zrobiła, posunęło go do ostateczności. Czy na pewno dobrze zrobił, grożąc jej, że wyrzuci ją z domu?

Kobieta z kotem
18.04.2024 14:10 Synowa kazała jej pozbyć się kota. "Nie wiedziałam, że jest do tego zdolna"

Podobno o człowieku najwięcej mówi jego stosunek do istot słabszych. Jeżeli w istocie tak jest, to 68-letnia pani Teresa dowiedziała się wiele na temat swojej synowej, Patrycji. To wszystko wydarzyło się dwa lata temu, a pani Teresa do dziś nie może uwierzyć, że na świecie są tacy ludzie.

Roksana Węgiel
17.04.2024 15:05 Tak wygląda "teściowa" Roksany Węgiel. "Wspiera Roxie we wszystkim"

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w maju 2023 roku poinformowali fanów młodej wokalistki o swych zaręczynach. Piosenkarka zdążyła już poznać przyszłą teściową, która wygląda niezwykle młodo. Fani pary są oczarowani!

Kobieta na wakacjach
16.04.2024 12:43 Pojechała do USA zamiast na komunię wnuczki. Synowa śmiertelnie obrażona

Dzień pierwszej komunii jest dla osób wierzących niezwykle ważnym wydarzeniem. Tego dnia organizowane są zazwyczaj wystawne rodzinne przyjęcia, na które nierzadko zjeżdżają się krewni z całego kraju. W rodzinie pani Marii sprawy potoczyły się inaczej. Jej decyzja związana z komunią wnuczki wywołała rozłam wśród najbliższych. 

Smutna kobieta
12.04.2024 15:42 Próbowała być dobrą teściową. Synowe nie dały jej szansy

Relacje między teściowymi a synowymi są obiektem przeróżnych dramatycznych historii. Niektóre kobiety bardzo starają się, by ich relacja z wybrankami synów była daleka od stereotypowej, ale to wymaga chęci z obu stron. Pani Zofia zdecydowała się podzielić swoją historią w sieci, licząc na wsparcie i zrozumienie innych kobiet w podobnej sytuacji. 

Starsza kobieta patrzy w stronę lasu
20.03.2024 13:46 Syn wywiózł matkę do lasu. Zostawił żonę na pastwę teściowej

Konflikty rodzinne to coś, co zna chyba każdy. Nie bez powodu mówi się, że "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach". Oczywiście nie jest też tajemnicą, że najwięcej problemów można mieć... z teściową, o której powstały już niezliczone ilości dowcipów. Młody mężczyzna, którego matka nie mogła dogadać się z jego nową partnerką, znalazł oryginalny sposób na pogodzenie kobiet. Jaki? 

Teściowa, synowa, Wigilia
11.01.2024 21:34 Synowa nie dba o męża. Wszystko tłumaczy feminizmem. A przecież żona powinna być pokorna

W życiu Marii doszło do rewolucyjnych zmian. Jej jedyny syn postanowił wziąć ślub. Jakież było jej zaskoczenie, kiedy okazało się, że wybranka serca Darka była kompletnie inna, niż sobie przez tyle lat wyobrażała! Jak to możliwe, że jej ukochane dziecko związało się z kimś takim? Synowa nie zamierzała zajmować się domem i stawiać sycących posiłków pod samym nosem męża. Miała zupełnie inne ambicje, co nie mieściło się w głowie Marii. Napięta sytuacja osiągnęła apogeum w trakcie Wigilii. Mało brakowało, a posypałyby się iskry! Czy między kobietami kiedyś dojdzie do porozumienia?