Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > To już koniec "M jak Miłość". Serial znika z anteny
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 22.05.2024 13:57

To już koniec "M jak Miłość". Serial znika z anteny

Rafał Mroczek i Joanna Mucha
fot. Gałązka/AKPA

Nie mamy dobrych informacji dla fanów popularnego serialu telewizyjnego. We wtorek, 21 maja, wyemitowano ostatni odcinek "M jak Miłość". Czy to oznacza, że nie zobaczymy dalszych losów słynnej rodziny Mostowiaków?
 

"M jak Miłość" cieszy się niesłabnącą popularnością

Polski serial obyczajowy pt. "M jak Miłość" emitowany jest na antenie TVP już od 24 lat. Emisja pierwszego odcinka miała miejsce w 2000 roku i od tamtej pory telenowela skradła serca widzów. Obecnie jest to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali — według - wdług danych AGB Nielsen Media Research w marcu 2005 roku osiągnął rekordową oglądalność na poziomie ponad 12,5 mln widzów. 

Nic dziwnego, że serialowi przyznano liczne nagrody, takie jak m.in. Telekamera „TeleTygodnia”, Złota Telekamerę i  Platynowa Telekamera. Sam serial jest jednym z najdłużej emitowanych polskich produkcji — pod tym względem zajmuje trzecie miejsce, zaraz za "Klanem" oraz "Na dobre i na złe". 
 

Dorota Szelągowska pochwaliła się radosną nowiną. Uważajcie na ulicach! Alicja Majewska pokazała się w nowej fryzurze. Fani ocenili jednogłośnie

Sezon "M jak Miłość" zakończony. Na kolejny odcinek trzeba poczekać

W serialu "M jak miłość" można śledzić losy kilkupokoleniowej rodziny Mostowiaków, a ich burzliwe historie wciąż wywołują sporo emocji. Niestety, póki co widzowie nie zobaczą już nowych wydarzeń, bo serial zniknął z anteny. Dlaczego?

Nie ma powodów do płaczu, bo chodzi jedynie o zakończenie ostatniego sezonu. We wtorek odbyła się emisja finałowego odcinka i przez wakacje nie pojawią się żadne nowości. Program powróci po letniej przerwie, na jesień, kiedy gotowa już będzie nowa ramówka.
 

Zakończenie sezonu "M jak Miłość" szybciej niż zazwyczaj. Widzowie niezadowoleni

Informacja o zakończeniu sezonu jeszcze w maju wywołała spore oburzenie wśród fanów telenoweli. Większość z nich liczyła na to, że serial nadawany będzie jeszcze przynajmniej do czerwca, jak ma to miejsce zazwyczaj. Nic dziwnego, że w sieci zawrzało, a internaucie nie kryli swojego niezadowolenia.

Coraz krócej ta emisja odcinków jest przed wakacjami, chociaż do 1 tyg. czerwca powinno być.

Do końca maja to jeszcze 28 i 29 powinny być odcinki! To jakieś nieporozumienie!

Kiedy ktoś w końcu ruszy głową, że wakacje są od lipca (...)?

Na razie nie podano jeszcze dokładnej daty kiedy "M jak Miłość" wróci na antenę. Więcej informacji znanych będzie prawdopodobnie w połowie wakacji. 

M jak Miłość
Fot. Niemiec/AKPA