Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Dorota Szelągowska pochwaliła się radosną nowiną. Uważajcie na ulicach!
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 21.05.2024 11:29

Dorota Szelągowska pochwaliła się radosną nowiną. Uważajcie na ulicach!

Dorota Szelągowska
fot. AKPA

Słynna projektantka wnętrz i prezenterka telewizyjna w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się fanom niezwykłą wiadomością. Po 26 latach od zrobienia pierwszego kursu wreszcie... zdała egzamin na prawo jazdy! Może przy okazji odpisuje polskie drogi?
 

Projektantka i prezenterka w jednym. Dorota Szelągowska zmienia mieszkania i życie

Dorota Szelągowska to prawdziwa specjalistka w swoim fachu. Od lat prężnie działa w branży budowlanej projektując wnętrza domów i mieszkań. W swojej pracy stawia na przytulność i stara się spełnić indywidualne potrzeby każdej osoby, dla której przygotowuje projekt wystroju wnętrz. 43-latka, mimo że jest córką słynnej pisarki Katarzyny Grocholi, to nie poszła w ślady matki, za to zbudowała własną markę, dzięki czemu jej nazwisko rozpoznawalne jest nie tylko wśród architektów. 

Oprócz projektowania wnętrz kobieta świetnie sprawdza się także w roli prezenterki telewizyjnej. Od 2014 prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej. Znana jest m.in. z takich programów jak "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Weekendowe metamorfozy Doroty", "Tu jest pięknie" czy "Polowanie na mieszkanie". Hitem jest jej program "Totalne remonty Szelągowskie", w którym bezpłatnie remontuje mieszkania osób działających na rzecz innych, niosących pomoc i wsparcie każdemu, kto tego potrzebuje. 


 

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola
Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola, fot. Piętka MIeszko/AKPA
Andrzej Piaseczny i Kayah w wyjątkowym projekcie. "Robimy wspaniałą rzecz" Efekt 4 godzin treningu w 30 minut. Robi to Izabela Trojanowska

Dorota Szelągowska zdała egzamin na prawo jazdy. "Myślałam, że umrę z nerwów"

Niewiele osób wie, że Dorota Szelągowska do tej pory nie mogła samodzielnie prowadzić samochodu. Można się tylko domyślać, jak bardzo było to uciążliwe przy niezwykle aktywnym trybie życia prowadzonym przez projektantkę.

Teraz, Szelągowska podzieliła się z fanami niezwykłą wiadomością. Jak się okazuje, dokładnie 26 lat od zakończenia pierwszego kursu na prawo jazdy, wreszcie zdała egzamin. I to za pierwszym podejściem!

Stało się! 26 lat po zrobieniu pierwszego kursu, zdałam egzamin na PRAWO JAZDY!!! Piekło zamarzło - jak stwierdziła jedna z moich przyjaciółek. Nie macie pojęcia ile „podwózkowych” długów wdzięczności sobie narobiłam przez te wszystkie lata! Właściwie to teraz powinnam zacząć robić w transporcie, żeby je wszystkie spłacić. A rano, przed egzaminem, myślałam że umrę z nerwów. Że taki stres to już nie na moje lata. Jednak człowiek się odzwyczaja. Ale oto jestem, z prawem jazdy, czterdziestą czwórką na karku i mega radochą. Da się!" napisała na swoim Instagramie.

Czytaj też: Alicja Majewska pokazała się w nowej fryzurze. Fani ocenili jednogłośnie
 

Ty też możesz wystąpić w programie Szelągowskiej. Trwa casting

Obecnie trwa nabór do programu pt. "Totalne remonty Szelągowskiej", emitowanego na antenie TVN. Każdy kto ma przyjaciela, znajomego lub inna bliską osobę zasługującą na remont mieszkania, może wysłać odpowiednie zgłoszenie. 

Szukamy bohaterów z całej Polski, którzy na co dzień robią nadzwyczajne rzeczy i zasługują na nowy start. Do programu można zgłosić każdego - członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia" informują organizatorzy.

Zgłoszenie polega na przygotowaniu krótkiego filmiku raz udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań. Do tego należy dołączyć zdjęcia mieszkania, które miałoby zostać wyremontowane. Odpowiedni formularz znajdziecie na stronie tvn.pl.

Dorota Szelągowska
fot. Gałązka/AKPA