Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Alicja Majewska pokazała się w nowej fryzurze. Fani ocenili jednogłośnie
Sara Karmańska
Sara Karmańska 19.05.2024 16:35

Alicja Majewska pokazała się w nowej fryzurze. Fani ocenili jednogłośnie

Alicja Majewska
Fot. Instagram/Alicjamajewskaofficial

Alicja Majewska jest od lat kojarzona z charakterystyczną burzą loków. Teraz zaprezentowała się w kompletnie innej fryzurze. Fani nie kryją zachwytu!

Alicja Majewska z nowym projektem

Alicja Majewska pochwaliła się w mediach społecznościowych zjawiskową metamorfozą związaną z nowym przedsięwzięciem, które realizuje wraz z Radiem Pogoda. W maju wystartuje kampania “Radio Pogoda – najpiękniejsze melodie”, a piosenkarka została jej twarzą. 

Jak czytamy w komunikacie, w przeciwieństwie do poprzedniej kampanii z udziałem artystki, w której wykorzystano jej archiwalne zdjęcia, tym razem postanowiono wykorzystać współczesny wizerunek piosenkarki.

Pani Alicja Majewska była dla nas oczywistym wyborem, jak sama o sobie mówi „jest pomostem pomiędzy przeszłością a teraźniejszością” – zupełnie jak nasza stacja, która gra tylko najpiękniejsze melodie – powiedziała Anna Justka, dyrektorka promocji stacji muzycznych Grupy Eurozet.

"Jestem szczęśliwa, że żyję". Adrianna Biedrzyńska o walce z guzem mózgu Artur Orzech to nie tylko mistrz Eurowizji. Przed laty założył popularny zespół

Alicja Majewska przeszła metamorfozę

Efektami metamorfozy wokalistka pochwaliła się na zdjęciach. Nowy wygląd włosów gwiazdy może szokować, ponieważ zapozowała do zdjęć w zupełnie innej fryzurze niż loczki, które stały się jej znakiem rozpoznawczym. W swojej nowej odsłonie gwiazda zaprezentowała się w długich, lśniących falach, które całkowicie zmieniają jej wizerunek. 

Od jutra rozpoczynamy serię niespodzianek przygotowanych specjalnie dla Państwa przez Radio Pogoda. Na początek efekt metamorfozy niezawodnego Łukasza Urbańskiego (fryzjera - przyp. red.) – napisała Alicja Majewska na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Poznajesz tę dziewczynę ze zdjęcia? Na pewno znasz wiele jej piosenek

Fani zachwycają się nowym wizerunkiem Alicji Majewskiej

Pod postem zamieszczonym przez Alicję Majewską posypały się komentarze pełne zachwytu nad tą zmianą. Fanom bardzo spodobał się nowy wizerunek gwiazdy

  • Pani Alicjo, szał i obłęd!!! Wspaniała metamorfoza.
  • Super w tych długich włosach.
  • Pięknie pani wygląda w długich włosach. Ale w swoich włosach Pani też pięknie wygląda.
  • Pięknie – czytamy w komentarzach.
Alicja Majewska
Fot. KAPiF