Silver.Lelum.pl > Serial

Serial

Marzena Kipiel-Sztuka
25.06.2024 14:15 Gdy przyjęli ją do "Kiepskich", poszła na cmentarz. "Zastukałam w nagrobek"

Marzena Kipiel-Sztuka do obsady serialu "Świat według Kiepskich" dostała się w 1998 roku. Jak sama mówiła, pojechała na casting, bo twórcy szukali "kobiety po 40-tce z niewygasłym seksem". Nie liczyła jednak na angaż. Myliła się, bo niemal z miejsca dostała rolę słynnej Halinki. O tym, co zrobiła później, opowiedziała przed śmiercią w szczerej rozmowie.

Karol Strasburger
24.06.2024 10:18 Karol Strasburger w szpitalu? Fani zaniepokojeni zdjęciami z karetki

W mediach społecznościowych Karola Strasburgera pojawiły się niepokojące zdjęcia, na których widać prezentera w karetce, w towarzystwie ratowników medycznych. Nic dziwnego, że w komentarzach rozgorzała burza, a fani z troską pytają o stan jego zdrowia. "To bardzo, bardzo przykre rozpoczęcie weekendu" napisał Strasburger. 

Rafał Mroczek i Joanna Mucha
22.05.2024 13:57 To już koniec "M jak Miłość". Serial znika z anteny

Nie mamy dobrych informacji dla fanów popularnego serialu telewizyjnego. We wtorek, 21 maja, wyemitowano ostatni odcinek "M jak Miłość". Czy to oznacza, że nie zobaczymy dalszych losów słynnej rodziny Mostowiaków? 

Adrianna Biedrzyńska
12.05.2024 13:40 "Jestem szczęśliwa, że żyję". Adrianna Biedrzyńska o walce z guzem mózgu

Adrianna Biedrzyńska to znana aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa. Nie każdy jednak wie, że ma za sobą wyjątkowo ciężkie chwile. 62-latka stoczyła walkę z guzem mózgu, a teraz postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami. Jak sama przyznaje, cieszy się, że żyje, bo miało tak nie być. I to kilkukrotnie! 

Chojniccy z "Klanu"
24.04.2024 13:39 "Klan" zniknie z anteny? Ważne wiadomości dla widzów

Na tapetę powraca temat zakończenia emisji jednego z najbardziej popularnych polskich seriali. W związku z ostatnimi zmianami w mediach publicznych część aktorów i aktorek obawia się o swoją przyszłość. Czy "Klan" definitywnie zniknie z anteny? 

Wiktor Zborowski, Adrianna Biedrzyńska
10.04.2024 11:49 Zapomniany serial twórców "Klanu". Aż dziwne, że z taką obsadą nie był hitem

Polacy są fanami wielu naszych rodzimych seriali. Dziś na ekranach wśród polskich produkcji królują telenowele takie jak “Klan”, “M jak miłość”, “Na Wspólnej” czy “Pierwsza miłość”. Przed nimi był jednak “Fitness club”. Serial, który wyszedł spod ręki twórców “W labiryncie”, mimo gwiazdorskiej obsady nie zagrzał jednak zbyt długo miejsca w TVP.

Jolanta Lothe
19.04.2020 19:21 Nie żyje aktor kultowego serialu. Pilnie trafił do szpitala, niestety było już za późno

Serial, przez wielu uważany za kultowy stracił jednego ze swoich najlepszych aktorów. Świat filmowy pogrążył się w głębokiej żałobie. Mężczyzna zmarł nagle, tuż po tym jak trafił do szpitala. Jak się okazało, było za późno na ratunek.Serial uważany za kultowy był przepustką do popularności dla zmarłego aktora. Mężczyzna zmarł w szpitalu, niestety trafił do niego za późno, by można go było ocalić. Rodzina jest wstrząśnięta.