Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > TVP pokaże program oglądany przez miliony. Gwiazdą Krystyna Janda
Łukasz Jadaś
Łukasz Jadaś 04.03.2024 17:17

TVP pokaże program oglądany przez miliony. Gwiazdą Krystyna Janda

Krystyna Janda
Fot. KAPiF

Ten program był wielkim hitem Telewizji Polskiej. W latach 80. i 90. całe rodziny zasiadały przed telewizorami i oglądały go z wypiekami na twarzy. Nic dziwnego, bo była to unikatowa okazja, by lepiej poznać takich bohaterów jak Lech Wałęsa, Wanda Rutkiewicz czy Krzysztof Kieślowski. Teraz TVP wraca do tego pomysłu.

Kolejny wielki powrót do TVP

Telewizja Polska wielokrotnie odświeżała lubiane przez widzów programy i seriale. Do ramówki wracały teleturnieje, programy publicystyczne i popularnonaukowe. Hitem okazał się np. “Va Banque”, który wrócił na antenę z wielkim sukcesem. 

Czy uda się i tym razem? TVP ogłosiło, że przywraca na antenę kultową produkcję sprzed ponad 30 lat. Wtedy był to jeden z najchętniej oglądanych programów na antenie i gromadził przed telewizorami milionową publiczność.

Beata Tyszkiewicz usłyszała diagnozę. Jej reakcja zaskoczyła Metamorfoza Danuty Wałęsy zaskoczyła. Ona ma 75 lat?

Kultowa produkcja znowu w TVP

Chodzi o program "100 pytań do". To jeden z pierwszych talk-shows w Telewizji Polskiej. Czym różni się od innych programów tego typu? W “100 pytań do” zaproszeni goście odpowiadają na pytania zgromadzonych w studiu wielu dziennikarzy i publicystów o różnych światopoglądach.

Chodzi o to, by dać głos każdej ze stron. Nie mówimy tylko o politykach, nie tylko o ludziach kultury, bo przecież każdy ma jakieś zdanie – mówi prowadząca program dziennikarka Wioleta Wramba.

tvp1.jpg
Fot. TVP/"100 pytań do"

Krystyna Janda wraca do TVP

Wiadomo już, że TVP zadbała o wyjątkowych gości. Jedną z pierwszych gwiazd nowego "100 pytań do" będzie Krystyna Janda. Na tapet zostaną wzięte wszystkie najważniejsze tematy: od bieżących wydarzeń po prywatne historie z jej życia.

To wielka zmiana, bo Krystyna Janda przez lata rządów Prawa i Sprawiedliwości często i ostro krytykowała władzę i obóz rządowy. Występ w “100 pytań do” będzie oznaczał powrót Jandy do TVP po latach nieobecności. Jak zareagują na to widzowie? Odpowiedź już 9 marca o godzinie 20:00. To wtedy TVP pokaże odcinek z wielką aktorką.