Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Danuta Martyniuk z Zenkiem pogrążeni w żałobie. Nie żyje bliska osoba z ich rodziny
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 06.05.2021 15:21

Danuta Martyniuk z Zenkiem pogrążeni w żałobie. Nie żyje bliska osoba z ich rodziny

fot. Photography Course / Unsplash

Danuta Martyniuk wraz z mężem pogrążyła się w żałobie. Odeszła niezwykle bliska im osoba. Z całej Polski napływają kondolencje dla gwiazdora disco polo i jego rodziny.

Danuta Martyniuk za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku pożegnała właśnie niezwykle ważną dla siebie osobę. Chodzi o jej mamę, która od pewnego czasu zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj. Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Dołączyłaś Mamusiu do naszego tatusia a do Swego męża. Spoczywaj w Pokoju – napisała Danuta Martyniuk.

Nie żyje mama Danuty Martyniuk

Choć często można usłyszeć żarty dotyczące teściowej, to Zenek Martyniuk był niezwykle zżyty z mamą swojej żony. Muzyk zawsze podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza i to właśnie ze swoimi najbliższymi najbardziej lubi spędzać czas.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mama Danuty Martyniuk miała 72 lata i zmagała się z problemami zdrowotnymi, które pojawiły się u niej po przechorowaniu COVID-19. Z tego też względu kobieta została zabrana do jednego z białostockich szpitali pod koniec kwietnia.

Zenek Martyniuk nie krył swojego smutku po śmierci mamy swojej żony. Gwiazdor zdradził, że cała rodzina pogrążyła się w żałobie, jednak jest pewny, że poradzą sobie z tą ogromną stratą.

Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama. Obecnie załatwiamy wszelkie formalności związane z pogrzebem. Nasza rodzina jest zgrana, więc jakoś dajemy radę w tym trudnym czasie – powiedział Zenek Martyniuk w rozmowie z Faktem.

Pod wpisem pożegnalnym Danuty Martyniuk można znaleźć wiele komentarzy pozostawionych zarówno przez jej bliskich, jak i osoby, które są fanami jej męża. Widać w nich wiadomości z całej Polski, w których internauci składają całej rodzinie zmarłej 72-latki najszczersze wyrazy współczucia.

Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj.Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz.Dolaczylas Mamusi do naszego tatusia a do Swego męża.Spoczywaj w Pokoju.

Opublikowany przez Danutę Martyniuk Czwartek, 6 maja 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl