Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku, które szczerze się nie cierpią. Z tych połączeń nie będzie przyjaźni ani miłości
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 09.10.2019 15:31

Znaki zodiaku, które szczerze się nie cierpią. Z tych połączeń nie będzie przyjaźni ani miłości

Znaki zodiaku
Unsplash.com @kj2018

Znaki zodiaku mają ogromny wpływ na charakter człowieka. To właśnie z gwiazd z powodzeniem dowiemy się, których osób powinniśmy unikać jak ognia. Dlaczego? To banalnie proste. Nasza relacja z nimi z góry skazana jest na niepowodzenie. Koniecznie dowiedz się, z których połączeń nie będzie możliwa ani miłość, ani przyjaźń. To dopiero oszczędność czasu.

Wiele momentów i osób, które pojawiają się w naszym życiu, zostało z góry zapisane… w gwiazdach. Niektórzy działają na was niczym przysłowia płachta na byka? Ich widok wystarczy, by doprowadzić was do szału? Z tym wszystkim stoi oczywiście astrologia. Sprawdźcie razem z nami, z którym znakiem zodiaku nie powinniście znajdować się w jednym pomieszczeniu. To może zakończyć się katastrofą.

Znaki zodiaku, które szczerze się nie cierpią

Panna i Strzelec

To połączenie z góry skazane jest na niepowodzenie. Ułożona i romantyczna Panna, za żadne skarby świata nie będzie w stanie zrozumieć logiki i chaotycznych działań prowadzonych przez Strzelca.

Lew i Wodnik

To zestawienie nigdy nie powinno się wydarzyć. Energiczne i przedsiębiorcze lwy pomimo prób i włożonego wysiłku nie dogadają się z zamyślonymi i marzycielskimi Wodnikami. Konfrontacja może zakończyć się katastrofą.

Znaki zodiaku

Znaki zodiaku zdradzą sekrety twojego charakteru.

Bliźnięta i Koziorożec

Punktualny i zawsze zorganizowany Koziorożec prędzej całkowicie się wykończy, niż zrozumie wiecznie spóźnionego i pogubionego Bliźniaka. To niedopasowanie, Astrologów od zawsze bawi do łez.

Ryby i Baran

Litości… Nawet nie próbujcie. Pierwsze kłótnie i różnice w charakterze zobaczycie już po chwili. Baran to osoba energiczna i tętniąca życiem. Jak może udać mu się z romantycznymi i wiecznie bujającymi w obłokach Rybami? No właśnie.

Skorpion i Waga

To zdecydowanie nie ma sensu. Połączenie takie różni się od siebie dosłownie wszystkim.Począwszy od drobnostek, jak hobby, kończąc na życiowych priorytetach czy spojrzeniu na świat. Te różnice na dłuższa metę wydają się nie do przeskoczenia.

Byk i Rak

Rak z natury cechuje się delikatnością i nieśmiałością. Byki są natomiast niebywale charakterne i potrafią stłamsić dosłownie każdego. Uczuciowy Rak na dłuższą metę nie poradzi sobie z jego zaborczością, a konsekwencje mogą być drastyczne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku

Niektórzy samym pojawieniem się doprowadzają nas do szału.

Znaki zodiaku

Od niektórych osób lepiej trzymać się z daleka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu