Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > 3 znaki zodiaku, którym trudno się zakochać. Lepiej uważaj, związek z nimi może być bardzo niestabilny
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 22.01.2021 23:45

3 znaki zodiaku, którym trudno się zakochać. Lepiej uważaj, związek z nimi może być bardzo niestabilny

znaki zodiaku
fot.pexels.com/Iamngakan eka

Znaki zodiaku, którym ciężko się zakochać to w szczególności te, którymi targają szalone emocje. Ich zmienność jest szokująca zarówno dla partnera, jak i dla nich samych. Dlatego same nie wiedzą, czy decydować się na poważne wyznania, czy może poszukać dalej. Przed wami 3 zodiaki, z którymi związek może nie należeć do najłatwiejszych!

Wrogiem dobrego związku jest zapalczywość, zazdrość i niestałość. Niestety, ale są wśród nas znaki zodiaku, których to naczelne cechy w miłości. Związek z nimi może przyprawić o zawrót głowy. Są jednak plusy wynikająca z wielkich emocji, na przykład ogromna namiętność.

Znaki zodiaku, z którymi lepiej się nie wiązać

Skorpion – uważaj na takiego partnera. Związek z nim może być największym szczęściem lub sporą porażką. Zależy, czego potrzebujesz. Skorpiony to władcze znaki, które oplatają swojego partnera jak bluszcz.

Szybko też zmieniają zdanie i tak naprawdę nie wiedzą, czego chcą. Dlatego zakochanie się, nie jest dla nich takie proste. Poza tym te znaki mają bardzo wysokie wymagania, których spełnienie zdaje się niemożliwe.

Byk – nie ma co z nim dyskutować. Byk wszystko wie najlepiej i nie umie, nawet w imię miłości, odpuścić. Jest skłonny do krzywdzenia i robienia zbędnych nadziei.

Nie umie się do końca zakochać, bo nikt, prawdę mówiąc nawet on sam nie spełnia jego oczekiwań. Wydawać by się mogło, że Byk to dobra partia, jest to jednak mistrz w przekręcaniu kota ogonem.

Egoizm – z nim związki nie mają żadnych szans

Strzelec – bardzo mocno skupiony na sobie znak. Jest, jak uważa najlepszy i najmądrzejszy. Strzelce mają bardzo dobre serca, są też czułe i wiodą prym wśród kochanków.

To jednak za mało, by czuć się w związku z nimi pewnie i bezpiecznie. Decydując się na relację ze Strzelcem, trzeba się liczyć z jego wybuchową i skupioną na sobie naturą.

Choć wśród tych trzech znaków wymienione zostały niezbyt zachęcające wady, warto wspomnieć, że zakorzenione w ich charakterze cechy i tak nie mają nic do gadania z prawdziwą miłością!

Jeśli się zakochają, całkowicie szczerze, w zapomnienie odejdą egoizm, snobizm czy upartość. Nie należy jednak zapominać o ich namiętności – jeden z powyższych znaków wiedzie prym w uwodzeniu.

Zobacz zdjęcia:

znaki zodiaku

Mimo niestałości Byka, Skorpiona i Strzelca możemy liczyć na prawdziwą namiętność w ich wykonaniu.

Znaki zodiaku

Niezdecydowanie i skłonność do niczym nieusprawiedliwionej zapalczywej zazdrości skreśla Skorpiona z listy spokojnych i pewnych partnerów.

znaki Zodiaku

Byk to esteta, który zakochuje się przede wszystkim w pięknie. Jego fascynacje szybko mijają i dlatego stałe zakochanie się praktycznie nie wchodzi w grę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: