Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował
Martyna Derdak
Martyna Derdak 09.11.2019 15:10

Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował

zdrada
Image by Christopher Ross from Pixabay

Żona nie mogła uwierzyć w to, że je jej mąż ją zdradza. Jednak, zamiast pogrążać się w rozpaczy, postanowiła odegrać się na swoim partnerze – w końcu zemsta najlepiej smakuje na zimno, dlatego uderzyła w jego najczulszy punkt. Wysłała mu wiadomość oraz zdjęcie, to wystarczyło, żeby pożałował skoku w bok.

Zdrada to przyczyna rozstań związków wielu par. Wystarczy jedna chwila i wszystko na czym nam zależało może legnąć w gruzach. Gdy ta już wyjdzie na jaw, osoba zdradzona czuję zazwyczaj okropny smutek i złość. Nic dziwnego, w końcu została oszukana. Oczywiście, aby o niej zapomnieć, musi minąć sporo czasu. Ta kobieta jednak postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce i sprawić, żeby jej mąż pożałował wyrządzonej jej krzywdy.

Żona wysłała list do niewiernego męża

Żona doskonale wiedziała, gdzie musi uderzyć, aby zabolało najmocniej! Postanowiła więc, że nie powie wprost mężowi, że zna całą prawdę. Napisała do niego list, który z pozoru był bardzo niewinny.

„Kochany mężu, zanim wrócisz ze swojego wyjazdu w interesach, muszę Ci o czymś powiedzieć. Wolę, żebyś dowiedział się o tym już teraz niż dopiero po powrocie. Miałam małą stłuczkę, gdy wjeżdżałam na nasz podjazd. Na szczęście nic mi się nie stało, nawet nie zabolało, więc nie musisz się o mnie martwić.”

żona

Dalszą część listu niewierny maż zapewne zapamięta na długo.

– Wróciłam z supermarketu i no cóż, pomyliły mi się pedały. Zabawne, prawda? Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło! Musiałam być przez coś wyjątkowo rozkojarzona. W każdym razie, zamiast nacisnąć hamulec, dodałam gazu… Brama nieco się wygięła, ale na pewno dasz radę to naprawić. Mój samochód na całe szczęście jest raczej nieuszkodzony, zatrzymał się na Twoim aucie.

Mąż dostał nauczkę

Pod koniec wiadomości, żona dodała, że doskonale pamięta o tym, jak długo jej ukochany odkładał wszystkie oszczędności, by kupić sobie wymarzony samochód. Wiedziała, że gdy mąż to przeczyta, okropnie się załamie.

– Jesteś tak wspaniałomyślny, że na pewno wybaczysz mi ten błahy wypadek. Od tylu lat kocham Cię i dbam o Ciebie, że na pewno szybko zapomnisz o tym incydencie.

żona

Pomysłowa kobieta, oczywiście nie tylko opisała dokładnie całą sytuację, ale postanowiła także dodać zdjęcie z tragicznego incydentu. Na samym końcu dodała jedno zdanie, po którym mężczyzna nie będzie miał wątpliwości, że była to zemsta za jego niewierność.

– PS2. Twoja dziewczyna zadzwoniła dzisiaj pytając o Ciebie.

O tej historii powinien usłyszeć każdy, kto zdradza swoją drugą połówkę. Jest to ogromna przestroga i przykład na to, do czego zdolna jest rozwścieczona i zraniona kobieta.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Ta zdradzona kobieta doskonale wiedziała co zrobić, żeby mąż raz na zawsze dostał nauczkę za swoją niewierność.

żona

Żona udowodniła, jak wielka siłę ma w sobie każda kobieta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Związek Kory i Kamila Sipowicza trwał ponad 40 lat: ”Była moją pierwszą kobietą”
  3. Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie. Już widać zaokrąglający się brzuszek
  4. Podczas nagrań „Kobiety na krańcu świata” doszło do strzelaniny. Mamy nagranie
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg