Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Badanie pokazało, że w ciele kobiety znajduje się podejrzany przedmiot
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 27.01.2021 12:10

Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Badanie pokazało, że w ciele kobiety znajduje się podejrzany przedmiot

Żona
instagram.com @star.for.sharon

Żona od kilku tygodni skarżyła się na ostry ból brzucha. Zaniepokojony mąż postanowił zareagować i zawieźć ukochaną do lekarza. To, co okazało się podczas badania, sprawiło, że mężczyzna natychmiast złożył pozew o rozwód.

Żona od dłuższego czasu żaliła się mężowi, że bardzo boli ją brzuch. W obawie o najgorsze para udała się do lekarza, by znaleźć przyczynę cierpienia. Nikt nie mógł się spodziewać, że jedyną konsekwencją dolegliwości będzie rozwód.

Ból brzucha doprowadził do rozwodu — żona była wszystkiemu winna

Zaniepokojony mąż po przyjeździe do szpitala wszedł razem z przerażoną partnerką do gabinetu. Lekarz przed przystąpieniem do badania musiał zadać szereg pytań.

Małżeństwo zgodnie odpowiedziało na wszystkie, w tym potwierdzili, że od kilku tygodni ze sobą nie współżyją.

Lekarz postanowił wykonać szereg badań, by jak najszybciej ustalić przyczynę bólu i wykonać plan leczenia.

Zdjęcie rentgenowskie pokazało, że w ciele kobiety znajduje się coś dziwnego. Nie mogli dłużej czekać — zabieg ginekologiczny był potrzebny natychmiast.

Żona zataiła ważną rzecz

Niestety, badanie potwierdziło scenariusz, którego nikt nie mógł się spodziewać. Zmartwiony, opiekuńczy mąż dowiedział się, że jego ukochana żona go zdradziła.

Dowodem okazała się prezerwatywa, która utknęła w ciele kobiety i powodowała nieustające bóle brzucha.

Mąż był zdruzgotany — nie mógł pogodzić się z oszustwem kobiety, którą kochał nad życie. Postanowił natychmiast złożyć pozew o rozwód. Niedawno pisaliśmy o podobnej sytuacji, która miała porażające skutki.

Mamy nadzieję, że mężczyzna, który zawiódł się na wierności żony, zdoła zaufać komuś innemu i stworzyć zdrowy, szczęśliwy związek.

ZOBACZ NAGRANIE:

Żona

Na jaw szybko wyszło oszustwo kobiety.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: