Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Żona weszła do łazienki, gdy jej mąż brał prysznic. Spojrzała na jego ciało i od razu wiedziała, że ją zdradza
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 24.02.2020 17:48

Żona weszła do łazienki, gdy jej mąż brał prysznic. Spojrzała na jego ciało i od razu wiedziała, że ją zdradza

żona
unsplash.com/Skyler King

Żona przez zupełny przypadek dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Zazwyczaj wystarczy przeczytanie SMS-a, dziwne zachowanie, pełne sprzeczności, późne powroty i rozdrażnienie. W tym przypadku kobieta dowiedziała się o tym, wchodząc do łazienki, gdzie jej mąż brał prysznic.

Żona, przebudziła się późnym wieczorem. Jej mąż wrócił z długiego zebrania, więc nic dziwnego, że poszedł się odświeżyć. Postanowiła wejść do łazienki, by przywitać się z ukochanym. Spojrzała na jego nagie ciało i wszystko było już dla niej jasne.

Żona była w szoku

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Jej mąż właśnie wchodził pod prysznic. Jego mina również była niewyraźna. Całe jego ciało, od wysokości ramion, po biodra było pokryte czerwoną szminką! Ślady całusów wskazywały na pełne usta ich autorki. Kobieta oniemiała. Zupełnie nie wiedziała co powiedzieć. Nie miała żadnych przeczuć, układało im się nie najgorzej, życie seksualne było w jak najlepszym porządku, właśnie mijał 7 rok ich małżeństwa, nic nie wskazywało, że mąż ma kochankę!

Postali chwilę w osłupieniu. Nagle on zaczął się tłumaczyć, najpierw zaczął się wypierać, jednak sam zdał sobie sprawę, że jawne dowody znajdują się na jego ciele. Kobieta milczała i słuchała wybąkiwanych zdań. W końcu mąż przyznał, że była to chwilowa słabość, koleżanka z pracy. Powoli zaczynał się niecierpliwić milczeniem żony i jej zaciętą miną.

  1. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki
  2. Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej
  3. Przepis na ciasto, które z łatwością wykona każdy. Sekret tkwi w jednym składniku

Milczenie – tajemna broń

Nagi mężczyzna wysmarowany czerwoną szminką, zaczął przyznawać się, że owszem, ta słabość zdarzyła mu się kilka już razy, potem zaczął przepraszać i błagać, by kobieta go nie zostawiała, mają w końcu za sobą 7 lat wspólnego małżeństwa. Żona obserwowała zachowanie swojego męża, z minuty na minutę opuszczał ją gniew i przykrość, zobaczyła w swoim mężu słabego chłopca, w wieku niczym z podstawówki.

W końcu mężczyzna nie wytrzymał i krzyknął: – ty mnie w ogóle nie kochasz! Po czym zalał się łzami rozpaczy. Ten obrazek rozśmieszył kobietę do łez. Postanowiła w końcu przerwać milczenie, poprosiła, żeby się wyprowadził i nigdy już do niej nie wracał. Na szczęście nie mieli dzieci. Czuła się upokorzona jako kobieta, a jednak dużo silniejsza od swojego męża. W głębi duszy, zamiast nienawidzić, podziękowała kobiecie, z którą jej mąż ją zdradził, gdyby nie ona, nigdy by się nie dowiedziała, z jak niepoważnym mężczyzną próbuje zbudować małżeństwo i że tak naprawdę marnuje swój czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo

Para małżeństwem 7 lat. Układało im się. Mężczyzna wykazał się po prostu słabością.

żona

Kobieta przepłakała kilka tygodni. Czuła się oszukana, jednak postanowiła zmienić zdradę, w coś, co było jednak dla niej dobre.

żona

Sposób, w jaki żona dowiedziała się o zdradzie swojego męża, był dość oryginalny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze nowotwory w Polsce. Przytłaczające dane
  2. Ostrzeżenia GIS przed wyjazdem w jedno miejsce. Wizyta w europejskim kraju może zakończyć się bardzo źle
  3. Żona Borysa Szyca szczerze o swojej chorobie. Ze względu na ciążę rzadko porusza temat
  4. 13-letni chłopiec odebrał sobie życie. Postrzelił się w głowę, zostawił list
  5. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie