Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Karol Strasburger o dużo młodszej partnerce. "Jest moim natchnieniem"
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 20.06.2024 12:08

Karol Strasburger o dużo młodszej partnerce. "Jest moim natchnieniem"

Karol i Małgorzata Strasburger
fot. Podlewski/AKPA

Wszystko wskazuje na to, że Karol Strasburger odnalazł miłość życia. Jego związek z młodszą o prawie 40 lat partnerką układa się idealnie, a sam celebryta z czułością i uśmiechem opowiada o swojej żonie. Teraz przyznał, że jest dla niego prawdziwą muzą!
 

Karol Strasburger łamie kobiecie serca. To jego trzeci związek

76-letni Karol Strasburger, polski aktor filmowy, teatralny, a także prezenter telewizyjny znany przede wszystkim z kultowego programu "Familiada", ma na swoim koncie już kilka związków. Najpierw poślubił aktorkę Barbarę Burską, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu i związek zakończył się rozwodem. Później, w 1981 roku ożenił się z Ireną Marcińczyk jednak po ponad 30 latach małżeństwa, w 2013 roku kobieta zmarła. 

To jednak nie był koniec miłosnych podbojów Strasburgera, bo w 2019 roku poślubił młodszą o 36 lat Małgorzatę Weremczuk. Kobieta pracowała w branży reklamowej, zajmowała się PR-em, była też wokalistką, a ostatecznie została menadżerką Karola Strasburgera. Para ma córkę Laurę, która urodziła się w tym samym roku, w którym zakochani wzięli ślub
 

Michał Bajor ogłasza przerwę od śpiewania. Czeka na zabieg Wiśniewski drwił z emerytur. Przestał sie śmiać, gdy dowiedział się ile dostanie

Strasburger czule o swojej młodszej żonie. "To moja muza"

Jak widać zarówno dla Karola jak i Małgorzaty różnica wieku nie jest żadną przeszkodą. Para nie kryje się ze swoim szczęściem i chętnie pozuje do wspólnych zdjęć. Celebryta z czułością wypowiada się o swojej partnerce, a w ostatniej rozmowie z portalem Pudelek przyznał, że żona jest dla niego prawdziwą muzą. 

Żona wspiera mnie, bo jednocześnie jest moim menadżerem i współorganizatorem wielu zdarzeń związanych z moją pracą. Kibicuje mi. Nie jestem może dla niej gwiazdą, bo byłoby to dla mnie niefajne, że z tego względu, że jest moją żoną już bije mi brawo, ale niewątpliwie sprzyja temu co robię. Jest dla mnie muzą. Takim natchnieniem. U nas w pracy potrzebna jest taka życzliwość bardziej niż takie mówienie komplementów, które w wielu przypadkach są nieuczciwe — powiedział w rozmowie z reporterką.

Jak przyznał prowadzący "Familiadę": to właśnie żona wspiera go w codziennej pracy, a nawet tłumaczy serialowe role i epizody, w których on nie do końca potrafi się zorientować. 
 

Karol Strasburger z żoną stawiają czoła hejterom

Związek Karola Strasburgera z dużo młodszą partnerką wciąż budzi spore kontrowersje. Wielu internautów jest oburzonych taką różnicą wieku, a para z każdej strony musi się liczyć z hejtem. Czy się tym przejmują? Jak przyznał celebryta: w żadnym wypadku. 

Jeśli mam kogoś, kogo nie znam, a on siedzi po cichu i gryzmoli na komputerze, przeważnie jakieś nieprzyjemne rzeczy, to ja go zlewam, skreślam i traktuję go, jakby go nie było. Bo dla mnie są to tchórzliwe wypowiedzi ludzi, którzy chowają się za ekranem - stwierdził Karol Strasburger.

Karol Strasburger
fot. Podlewski/AKPA