Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Karol Strasburger w szpitalu? Fani zaniepokojeni zdjęciami z karetki
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 24.06.2024 10:18

Karol Strasburger w szpitalu? Fani zaniepokojeni zdjęciami z karetki

Karol Strasburger
fot. @karolstrasburger.official/www.instagram.com ; Telus/AKPA

W mediach społecznościowych Karola Strasburgera pojawiły się niepokojące zdjęcia, na których widać prezentera w karetce, w towarzystwie ratowników medycznych. Nic dziwnego, że w komentarzach rozgorzała burza, a fani z troską pytają o stan jego zdrowia. "To bardzo, bardzo przykre rozpoczęcie weekendu" napisał Strasburger.
 

Karol Strasburger nie zwalnia tempa. Można go zobaczyć w polskich serialach

Mimo że Karol Strasburger kojarzony jest przede wszystkim z programem "Familiada" i słynnymi żartami, które opowiada przed każdym odcinkiem, to prezenter jest również aktorem i obecnie można go oglądać w dwóch serialach. W "M jak Miłość" wciela się w rolę Jerzego Argasińskiego, natomiast w "Pierwszej Miłości" gra Karola Wekslera.

Kariera Karola Strasburgera nie zwalnia tempa, mimo że aktor ma już... 76 lat. Wciąż prowadzi intensywny tryb życia, w którym towarzyszy mu dużo młodsza partnerka - 40-letnia Małgorzata Weremczuk, którą prezenter nazywa "natchnieniem" i "muzą". Czyżby tak aktywne życie dało mu się we znaki? Fanów zaniepokoiło zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Karola Strasburgera.
 

Małgorzata Ostrowska o swojej emeryturze. "Starczy najwyżej na jeden obiad" Michał Bajor ogłasza przerwę od śpiewania. Czeka na zabieg

Prezenter "Familiady" w karetce. Co się stało?

Na Instagramie Karola Strasburgera pojawiła się seria niepokojących zdjęć. Na jednym z nich widać aktora w karetce, a na kolejnym leży on na szpitalnym łóżku. To wszystko okraszone wymownym podpisem:

To bardzo, bardzo przykre rozpoczęcie weekendu (…)

Fani mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo zdjęcia to jedynie... kadry z serialu "Pierwsza Miłość". Wszystko wskazuje na to, że to nie Karol Strasburger, a grany przez niego Karol Weksler zmierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi.
 

"Pierwsza Miłość" znika z anteny. Zakończono kolejny sezon

Odcinek, w którym Karol Weksler trafi do szpitala na skutek udaru, zakończył 20. sezon "Pierwszej Miłości". Na czas wakacji produkcja znika z ekranów, a nowe odcinki emitowane będą dopiero od września.

Fani serialu z pewnością będą ich wyczekiwać, bo finałowy odcinek dostarczył ogromnych emocji, a problemy Karola Wekslera to tylko część z nich. Na jaw wyszła też bowiem prawda o podejrzanym mężu Melki, a Biernacki nie wciąż nie odpuścił Laurze oskarżeń o pobicie właściciela galerii sztuki. Jak skończą się te historie? Dowiemy się na jesień.