Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Mama Iwony Pavlović zaskakuje formą! 91-latka próbowała zrobić deskę
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 26.05.2024 13:53

Mama Iwony Pavlović zaskakuje formą! 91-latka próbowała zrobić deskę

Iwona Pavović oraz jej mama Zenobia
fot. @iwonapavlovic/www.instagram.com ; Jacek Kurnikowski/AKPA

26 maja to wyjątkowy dzień dedykowany wszystkim mamom, które każdego dnia stawiają czoła coraz to nowym i wymagającym obowiązkom. Z okazji Dnia Matki również gwiazdy postanowiły w wyjątkowy sposób podziękować swoim opiekunkom za cały trud włożony w ich wychowanie. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje tu mama Iwony Pavlović, która mimo imponującego wieku mogłaby zawstydzić niejednego młodzika!
 

Iwona Pavlović ma wyjątkową więź z mamą

Iwona Pavlović to polska tancerka i osobowość telewizyjna. Jest także międzynarodowym sędzią tanecznym oraz konferansjerką. Największą popularność przyniosła jej rola członka jury w popularnym programie telewizyjnym "Taniec z gwiazdami". Obecnie, kobieta ma już skończone 61 lat, ale wciąż aktywnie działa w show biznesie. 

Niewiele osób jednak wie, jak wyjątkowa więź łączy ją z mamą, Zenobią. W mediach społecznościowych tancerki regularnie pojawiają się zdjęcia z ukochaną rodzicielką opatrzone wzruszającymi opisami miłości, przyjaźni i zaufania. Swego czasu Iwona Pavlović przyznała w jednym z wywiadów, że kobiety bardzo się od siebie różnią, ale łączy je otwartość, pogoda ducha i wytrwałość, dzięki czemu udało im się zbudować prawdziwą i głęboką relację.

Kiedy o niej myślę wzruszam się,
Kiedy o niej piszę serce mi ściska,
Kiedy na nią patrzę uśmiecham się,
Mama...cudowna, wspaniała, dobra i mądra....mój wzór....
Ma 91 lat, a ze mną cały czas tańczy.
Mamuś, tańczmy do końca świata i jeden dzień dłużej - napisała Iwona Pavlović z okazji 91. urodzin swojej mamy.

Prezenty last minute na Dzień Matki. Kupisz wszędzie, a nie są tandetne Na Dzień Matki zrobię mamie to ciasto. "Słodki smak beztroskiego dzieciństwa"

Mama Iwony Pavlović próbowała zrobić deskę

Trzeba przyznać, że 91 lat to naprawdę imponujący wiek! Zdaje się jednak, że Zenobii, mamie Iwony Pavlović, nie robi to większej różnicy. Z okazji Dnia Matki tancerka postanowiła umieścić w swoich social mediach wyjątkowe zdjęcie. Widać na nim jak wiekowa seniorka próbuje zrobić... deskę, czyli wymagające ćwiczenie fizyczne polegające na podparciu się na łokciach i stopach i utrzymaniu wyprostowanej pozycji.

Mama Zenia....niepowtarzalna.
Skończyła 91 lat i pyta nas jak się robi deskę?🤣
I proszę....na zdjęciu jak wyżej 😆Uwierzycie!!!!!!
Jest cudowna i wspaniała.....
"Już szron na głowie......a w sercu ciągle maj"
Kocham Cię Zeniulko❤️
Bądź z nami jak najdłużej.
(Mistrz drugiego planu....wnuk)" czytamy na instagramowym profilu Czarnej Mamby.
 

Gwiazdy o Dniu Matki

Iwona Pavović to niejedyna gwiazda, która postanowiła podzielić się z internautami refleksjami dotyczącymi swoich rodzicielek. Również na profilu wokalistki Kayah pojawiło się zdjęcie z mamą opatrzone wzruszającym podpisem:

Mam Matkę i jestem Matką. W obu przypadkach to przywilej i ogromna wdzięczność. Obie miłości są wielkie choć totalnie różne. Jeśli macie możliwość to zadzwońcie dzić do swoich Mam i dbajcie o nie (jak ktoś kiedyś śpiewał) żeby nie było za późno" — napisała Kayah.  

Z kolei Anna Nowak-Ibisz wspomina o miłości swojej mamy, której nie było jej dane doświadczać zbyt długo. Kobieta zmarła bowiem, gdy prezenterka miała zaledwie 11 lat.

Mama, tak bardzo kochała życie, tak młodo odeszła. Moim największym szczęściem jest to, że nadal jestem, żyję i mogę być mamą dla mojego syna, mogę patrzeć jak dorasta, jak staje się dorosłym człowiekiem" — napisała Anna Nowak-Ibisz.

Niewątpliwie Dzień Mamy to dzień wyjątkowy, w którym o swoich rodzicielkach powinni pamiętać wszyscy bez wyjątku, nie tylko celebryci. Tak naprawdę nie potrzeba drogich prezentów, by sprawić mamie radość — życzenia, kwiatek i dobre, pełne miłości słowo potrafią być warte więcej niż pieniądze.