Mama

Zdenerwowana kobieta
01.07.2024 12:59 "Córka nie chce zaprosić rodziny na wesele. Przypomniałam jej, kto płaci"

Śluby to w rodzinie chwile wielkich radości, ale i wielkich stresów. Bywa, że z nadmiaru emocji wybuchają kłótnie między najbliższymi. Przekonała się o tym pani Marta, która toczy spór z córką i jej przyszłym mężem. Chodzi o listę gości na wesele. Młodzi mają duże zastrzeżenia co do jej pomysłu. "Ale to ja za to płacę" - odpiera ich argumenty pani Marta.

Katarzyna Figura z córkami
28.06.2024 10:24 Córki Katarzyny Figury mają nietypowe imiona. Nosi je tylko 8 osób

Córki wybitnej aktorki Katarzyny Figury noszą bardzo nietypowe imiona: Koko oraz Kaszmir. W Polsce zaledwie kilka innych kobiet może pochwalić się takimi imionami. Skąd wziął się pomysł na ich nadanie i co one oznaczają?

Robert Lewandowski, Iwona Lewandowska
25.06.2024 14:11 Mama Roberta Lewandowskiego odpowiada hejterom. Pokazała klasę

Euro 2024 to obecnie temat numer 1., nie tylko wśród fanów piłki nożnej. Gra polskiej reprezentacji po raz kolejny wywołuje spore emocje, a internauci nie pozostawiają na piłkarzach suchej nitki. Głos zabrała nawet Iwona Lewandowska, matka kapitana drużyny, która w swoich mediach społęcznościowych zdecydowała się odpowiedzieć jednej z użytkowniczek. Padły wymowne słowa! 

Beata Tyszkiewicz i Karolina Wajda
22.06.2024 12:17 Poruszające słowa córki Beaty Tyszkiewicz. "Dziękuję ci, mamo"

Odkąd Beata Tyszkiewicz z powodów zdrowotnych wycofała się z życia publicznego, stale towarzyszy jej córka, Karolina Wajda. "Jestem u mamy co drugi dzień" - mówiła niedawno rozmowie z mediami. Wiele o relacji Karoliny Wajdy z mamą mówi list, który Beata Tyszkiewicz ujawniła w jednej ze swoich książek. Jest niebywale poruszający.

Kobieta ze smartfonem
03.06.2024 13:32 "Córka była zmęczona i odwołała wizytę". Kłamstwo wyszło na Facebooku

Nawet drobne i z pozoru niewinne kłamstwa bolą najbardziej, gdy słyszymy je od najbliższych. Przekonała się o tym nasza czytelniczka, pani Alicja. W komentarzu do jednego z artykułów opisała, jak oszukała ją jej córka. Kłamstwo wyszło jednak na jaw bardzo szybko. A to wszystko przez jeden wpis na Facebooku.

Mama z córką
03.06.2024 12:14 Jesteś matką? Dostaniesz wyższą emeryturę. Jest nowa propozycja

Problem najniższych emerytur w Polsce dotyka w przytłaczającej większości kobiet. W wielu przypadkach ma to związek z pełnieniem przez nie ról opiekuńczych. Kobiety pracują krócej i zarabiają mniej, a co za tym idzie, ich składki na emerytury są niższe. Eksperci zaproponowali rozwiązanie tego problemu.

Iwona Pavović oraz jej mama Zenobia
26.05.2024 13:53 Mama Iwony Pavlović zaskakuje formą! 91-latka próbowała zrobić deskę

26 maja to wyjątkowy dzień dedykowany wszystkim mamom, które każdego dnia stawiają czoła coraz to nowym i wymagającym obowiązkom. Z okazji Dnia Matki również gwiazdy postanowiły w wyjątkowy sposób podziękować swoim opiekunkom za cały trud włożony w ich wychowanie. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje tu mama Iwony Pavlović, która mimo imponującego wieku mogłaby zawstydzić niejednego młodzika! 

Zmartwiona kobieta
20.05.2024 16:18 "Dzieci dały mi prezent za 6 tys. zł". Teraz ma tylko problem

"Dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane" - pisze w wiadomości do redakcji pani Dorota. "Nie chcę wyjść na niewdzięczną zołzę, ale drogi prezent od dzieci na urodziny to dla mnie prawdziwe skaranie boskie". Dlaczego hojny podarunek okazał się tylko zmartwieniem? Pani Dorota tłumaczy to bardzo dokładnie.

Kobieta ze smartfonem
20.05.2024 13:07 Praktyczne upominki dla nowoczesnej mamy. Te prezenty ułatwią jej życie

Na Dzień Matki warto pomyśleć o prezencie, który ułatwi naszej mamie życie: zapewni jej pomoc w codziennych sprawach lub da trochę beztroskiej rozrywki. Zajrzyjmy do sklepów z elektroniką i sprzętem RTV. To gotowy katalog prezentów nie tylko dla nowoczesnej mamy!

kobieta daje prezent mamie na Dzień Matki
17.05.2024 11:33 Prezenty na Dzień Matki, których lepiej unikać. Tego nie kupuj!

Są takie prezenty, których lepiej nie kupować. Jakich podarunków unikać, gdy chcemy uszczęśliwić mamę? Trzeba pamiętać, że każda mama jest inna i to właśnie indywidualne podejście powinno być główną zasadą podczas kupowania prezentu na Dzień Matki.

smutna kobieta
16.05.2024 12:52 "Nie tak wyobrażałam sobie Dzień Matki. Miałam podrapane ręce"

Pani Wiesława jest mamą dwójki dorosłych dzieci. Zbliżający się Dzień Matki sprawił, że wróciła wspomnieniami do ubiegłorocznego święta, które jak sądziła, będzie bardzo smutnym dniem w jej życiu. Jak się okazało, było wręcz odwrotnie i dlatego zdecydowała się podzielić z nami swoją historią. 

Natalia Kukulska z córką Anią
30.04.2024 12:27 Natalia Kukulska nagrała wzruszający teledysk dla córki. Podróż do przeszłości

Natalia Kukulska zaskoczyła nie tylko fanów, ale przede wszystkim swoją córkę, umieszczając w swoich mediach społecznościowych wyjątkowy teledysk nagrany specjalnie dla niej. Powstał z archiwalnych, prywatnych zdjęć gwiazdy i opowiada o niezwykłej więzi łączącej matkę z dzieckiem. Musicie to zobaczyć! 

Starsza kobieta
17.04.2024 16:26 Robiła jajecznicę z 3 jajek dla 8 osób. Sama zajadała się szynką. "Nie mogę jej tego wybaczyć"

Podobno każda matka jest w stanie zrobić wszystko, co najlepsze dla swojego dziecka. Niestety, czas pokazuje, że nie każda, a niektóre z nich przedkładają swoje dobro i wygodę nad komfort dzieci. Historia pani Krystyny, którą postanowiła się z nami podzielić, jest tego idealnym przykładem. 

kobieta pomagająca dziecku w nauce
14.04.2024 13:23 Zaskakujący efekt późnego macierzyństwa. Chodzi o długość życia kobiet

W ostatnich latach kobiety coraz później decydują się na macierzyństwo. Zostanie mamą po raz pierwszy w wieku 40. czy 50. lat nie budzi dziś już jednak takich emocji jak dawniej. Wraz z postępami w medycynie dowiadujemy się coraz więcej na ten temat. Ostatnie badania znalazły zaskakujący związek późnego macierzyństwa z długością życia mam.

None
25.03.2024 12:40 Dzieci nie spędzą z nią Wielkanocy. "Starszymi nikt się nie przejmuje"

Święta Wielkanocy to wyjątkowy czas, który przyjęło się spędzać w gronie najbliższych. Jednak, jak wskazują eksperci: coraz więcej osób decyduje się na wyjazd za granicę, najchętniej do ciepłych krajów. W takiej sytuacji znalazła się pani Irena (56 lat), której dzieci już w Wielki Piątek wyjeżdżają na Maderę. "Święta spędzę całkiem sama, na co mi przyszło" mówi załamana kobieta. 

Partner córki jest starszy ode mnie. Tak ją traktuje, fot. Canva/welomnia (zdjęcie poglądowe)
28.02.2024 13:40 Partner córki jest starszy ode mnie. Tak ją traktuje

Pewna kobieta zdecydowała się podzielić swoją historią w sieci. Jak zdradziła, latami samotnie wychowywała córkę Zuzę, która niezwykle zaskoczyła ją swoim zachowaniem. Kobieta przyznała, że nie poznaje własnej córki, ponieważ zupełnie inaczej ja wychowała. Jak zdradziła, odkąd partner porzucił ją w ciąży, nigdy im się nie przelewało. Nie sądziła jednak, że Zuza postanowi wzbogacić się w taki sposób. 

Moja mama boi się, że pójdę do piekła. Ale to ona mi je zgotowała, fot. Canva/Inzmam Khan, Pexels (zdjęcie poglądowe)
10.02.2024 12:40 Moja mama boi się, że pójdę do piekła. Ale to ona mi je zgotowała

Choć dom rodzinny powinien być miejscem pełnym miłości i poczucia bezpieczeństwa, niestety nie wszyscy mogą wspominać czasy swojego dorastania z radością i nostalgią. Jeden z internautów zdecydował wyżalić się w sieci w związku z jego trudną sytuacją, w której znalazł się po tym, jak jego matka po latach postanowiła odnowić z nim kontakt. 

aktor
18.01.2021 20:32 Mariusz Czajka znalazł się w dramatycznej sytuacji. Nie stać go na pogrzeb mamy

Mariusz Czajka nie jest w stanie sam poradzić sobie w trudnej sytuacji. Aktor zwrócił się o pomoc w sieci, nie stać go na pochowanie swojej ukochanej mamy. Dnia 14.01.21 roku, po długotrwałej chorobie w wieku 81 lat, odeszła z tego świata moja mama, Krystyna Maria Teresa Czajka – napisał na stronie zbiórki. Mariusz Czajka, aktor, którego doskonale znają widzowie produkcji takich jak Pierwsza miłość, Świat według Kiepskich, Leśniczówka czy Pensjonat nad rozlewiskiem zmaga się z kłopotami finansowymi. Utworzył zbiórkę, której celem jest uzyskanie 15 tysięcy złotych.

25.11.2020 09:45 Mama Zenka Martyniuka przerwała milczenie. Ujawniła szczegóły z przeszłości syna. Niewielu miało pojęcie, jak wyglądało dzieciństwo muzyka

Dzieciństwo Zenka Martyniuka było spokojne i szczęśliwe. Przyszły król disco polo dorastał wśród pięknej natury na podlaskiej wsi. O tym w jak zaskakującym miejscu przyszedł na świat muzyk, oraz co go najbardziej uspokajało gdy był dzieckiem, opowiedziała mama artysty, goszcząc w domu rodzinnym Zenka program Sprawa dla reportera. Mama Zenka, siedemdziesięciotrzyletnia Teresa opowiedziała Elżbiecie Jaworowicz ciekawe szczegóły z życia syna. Kamera Sprawy dla reportera gościła w Gredelach, rodzinnej miejscowości artysty. Wzruszona mama opowiedziała swoim gościom, że mały Zenek przyszedł na świat w kuchni, oraz że nic go tak nie uspokajało jak koty.

mama
22.07.2020 23:55 Mama Michała Szpaka zmarła po ciężkiej chorobie. Artysta pokazał ich wspólne zdjęcie, byli niemal identyczni

Gwiazdor bardzo tęskni za swoją mamą, o czym opowiedział w wywiadzie dla Vivy. Artysta podzielił się również wyjątkowym zdjęciem, na którym jest widoczny wraz ze swoją ukochaną mamą. Trzeba przyznać, że podobieństwo łączące wrażliwego Michała Szpaka i jego mamę widoczne jest na pierwszy rzut oka.Mama Michała Szpaka była najważniejszą osobą w życiu ekstrawaganckiego i bardzo lubianego artysty. Gdy odeszła, gwiazdor musiał zmierzyć się ze swoim smutkiem, o czym jakiś czas temu zdecydował się opowiedzieć w rozmowie z Vivą.

katarzyna dowbor
18.06.2020 15:46 Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z mamą. Niedaleko pada jabłko od jabłoni, prawda?

Katarzyna Dowbor w niejednym wywiadzie wspominała, że jej mama jest bardzo żywiołowa i energiczna. Mimo że ma już ponad 80 lat w ogóle nie zwalnia. Jak widać, niedaleko pada jabłko od jabłoni, bo prowadząca program Nasz nowy dom jest identyczna, także zaraża pozytywną energią i mało kiedy pozwala sobie na urlop. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie ze swoją mamą. Z okazji Dnia Matki udostępniła piękną fotografię, na której obie panie się uśmiechają. Oprócz ognistego koloru włosów łączą je także bardzo podobne rysy twarzy i ten charakterystyczny błysk w oku.

Roksana Węgiel
02.03.2020 20:34 Roksana Węgiel pokazała słodkie zdjęcie z mamą z okazji jej urodzin. Czym zajmuje się piękna Edyta Węgiel?

Roksana Węgiel dodała urocze zdjęcie z mamą, która wczoraj obchodziła urodziny. Z tej okazji młoda artystka złożyła jej życzenia. Na instagramową relację wstawiła słodkie zdjęcie. Atrakcyjna Edyta Węgiel dla swojej pociechy zrobi wszystko – poświęciła nawet życie zawodowe. Czym się zajmuje Edyta Węgiel? Roksana Węgiel ma naprawdę piękną mamę. Poza urodą kobieta ma też wielkie serce i ogromnie wspiera córkę w kolejnych sukcesach. Kariera młodej wokalistki zmusiła jej rodziców do sporych wyrzeczeń. Wczoraj Edyta Węgiel świętowała urodziny i córka chciała z tej okazji wyrazić swoją miłość i wdzięczność.

Anna Dereszowska
14.01.2020 13:33 Mama Anny Dereszowskiej zmarła na raka. Aktorka w poruszających słowach opowiedziała o rodzinnym dramacie

Mama Anny Dereszowskiej zmarła w wyniku choroby nowotworowej. Słowa aktorki, które wypowiedziała na temat tragedii, poruszą każdego. Gwiazda bardzo otworzyła się na temat tragedii, jaka spotkała jej rodzinę. Mama Anny Dereszowskiej odeszła, gdy córka była bardzo mała. Aktorka wzięła udział w konferencji dotyczącej profilaktyki chorób nowotworowych, podczas której powiedziała kilka zdań, które robią piorunujące wrażenie i sprawiają, że każdy powinien poważnie zastanowić się, czy robi wystarczająco wiele, by chronić siebie i swoich bliskich przed rakiem.

michał szpak
09.01.2020 16:14 Mama Michała Szpaka zmarła po wieloletniej chorobie. Jego słowa rozczuliły gwiazdę TVN

Michał Szpak ze swoją mamą połączony był szczególną więzią. Dlatego kiedy odeszła w 2015 roku, artysta przeżył to szczególnie silnie. O ukochanej kobiecie, która go wychowała, wypowiadał się ze wzruszeniem, w słowach, które wiele osób doprowadziły do łez wzruszenia, wspomniała o tym jedna z gwiazd TVN. Piosenkarz długo nie mówił o stracie matki. Nawet lata po jej śmierci wspomnienia związane z nią były dla niego niezwykle bolesne. Niedługo po jej śmierci zadedykował jej swój utwór Byle być sobą.

justyna steczkowska: śmierć kliniczna
27.12.2019 12:38 Mama Justyny Steczkowskiej jest bardzo chora. „Nie mówi, jeździ na wózku”

Mama Justyny Steczkowskiej jest poważnie chora i wymaga stałej opieki. Gwiazda zabrała ją do swojego domu, aby osobiście się nią opiekować. Nie mówi, jeździ na wózku – wyznała w programie Uwaga TVN. Jeszcze kilka lat temu pani Danuta była energiczną, przebojową osobą z wieloma sukcesami na koncie. Mama Justyny Steczkowskiej nie mogłaby mieszkać sama. Córka nie chciała pozwolić, aby trafiła do zupełnie obcych ludzi, dlatego zamieszkały razem. Zabiera ją na spacery do lasu i pilnuje, by niczego jej nie brakowało. To wyraz nie tylko wielkiej miłości, ale i wdzięczności.

para
21.11.2019 12:11 Mama pięknej modelki dokonała tragicznego odkrycia. Jest w rozpaczy

Mama pięknej modelki fitness odkryła coś tragicznego po tym, jak jej córka nie odbierała przez dłuższy czas telefonu. Niestety, dla 23-letniej modelki było już za późno, gdy jej matka przyjechała na miejsce. Tragedia rodziny wstrząsnęła mediami na całym świecie. Każda mama ma pewną niezawodną intuicję. Matka 23-letniej modelki fitness Alondry Getsemani Villaseñor również ją miała i to ona zaprowadziła ją do tragicznego odkrycia. Kobieta wciąż jest w rozpaczy po tym, co się stało z jej córką.

operacja
30.09.2019 15:10 Mama znanego aktora to niezwykle barwna postać. Ma 97 lat i uwielbia botoks

Operacja plastyczna to dla niej prawie codzienność. Mama znanego aktora niedawno skończyła 97 lat, jednak wciąż korzysta z życia na 100%. Gwiazda nie może pogodzić się z ubiegającym czasem, toteż namiętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i operacji plastycznych. Jackie Stallone, mama znanego aktorka Sylwestra Stallone to z pewnością nietuzinkowa postać na mapie światowego show-biznesu. Ma już 97 lat, jednak wciąż aktywnie korzysta z życia i z zabiegów medycyny estetycznej, od których jest zresztą uzależniona – można powiedzieć, że operacja plastyczna jest dla niej czymś tak normalnym, jak dla zwykłego człowieka śniadanie.

16.09.2019 16:10 Mama Natalii Siwiec wygląda obłędnie! Gwiazda w końcu ją pokazała. Fani: „Jak siostry”

Mama Natalii Siwiec wygląda obłędnie. Gwiazda na Instagramie zamieściła wspólne zdjęcie z mamą, czym zachwyciła swoich obserwatorów. Od razu widać, po kim modelka odziedziczyła urodę. Panie wyglądają jak siostry, co potwierdzają fani, komplementując w komentarzach! Rodzicie gwiazd zazwyczaj stoją w cieniu znanych dzieci, rzadko pokazują się w mediach, chcąc tym samym jak najbardziej ochronić swoją prywatność. Tak samo było w przypadku Natalii Siwiec, której rodzice nie pokazywali się u boku znanej córki. Do czasu. Modelka właśnie pokazała zdjęcie z mamą na Instagramie. Mama modelki wygląda fantastycznie, przekonajcie się zresztą sami!

  • 1
  • 2