Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ryszard i Teodozja opuszczą ekipę "Sanatorium Miłości"? Co wydarzy się w kolejnym odcinku?
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 13.04.2024 10:59

Ryszard i Teodozja opuszczą ekipę "Sanatorium Miłości"? Co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Teodozja "Sanatorium Miłości"
fot. Sanatorium Miłości TVP/www.facebook.com

Na widzów spragnionych romantycznych wrażeń czeka kolejny odcinek "Sanatorium Miłości", w którym nie zabraknie szczerych rozmów, randek, a nawet zaskakujących zwrotów akcji. Ryszard i Teodozja opuszczą ekipę? Sprawdź, co się będzie działo w szóstym odcinku programu.
 

"Sanatorium Miłości" TVP1. Emocje od pierwszego odcinka

"Sanatorium Miłości" to polski program TV typu reality show, emitowany na antenie TVP1 od stycznia 2019 roku. Możemy w nim śledzić losy 12 kuracjuszy (6 kobiet i 6 mężczyzn), którzy spędzają ze sobą trzy tygodnie w sanatorium położonym w Krynicy-Zdroju. Seniorzy mają szansę lepiej się poznać i, kto wie, być może znaleźć miłość na resztę życia!

W szóstym sezonie nie brakuje emocji, a uczestnicy od początku nie próżnują i już po pierwszym odcinku zawiązały się pary. Najpierw miłosna relacja wybuchła między Andrzejem i Małgosią, ale tak szybko jak się zaczęła, tak też szybko się skończyła i Andrzej skierował swoje względy ku Teodozji. Jednak i tutaj sprawy potoczyły się nieco inaczej, niż można by się spodziewać i ostatecznie wszyscy uczestnicy mają jeszcze szansę na nowe związek.

Ryszard i Teodozja z
fot. materiały prasowe TVP


 

Szokujące wyznanie Marii. Uciekła do "Sanatorium Miłości" przed miłością? Do sanatorium można jechać za darmo. Jest kilka warunków

Randki i szczere wyznania. Co się wydarzy w 6. odcinku "Sanatorium Miłości"?

W kolejnym, 6. już odcinku będzie można poczuć klimat poprzedniej edycji. Wszystko dlatego, że kuracjuszy odwiedzą Ania i Józek, którzy wzięli udział w poprzednim sezonie programu. To oczywiście nie koniec, bo prowadząca, Marta Manowska, podsumuje zamianę par, która z kolei zakończy się powrotem do dawnych układów partnerskich. Wyjątkiem będą jednak Teodozja i Ryszard. Dlaczego? Tego będzie można się dowiedzieć już wkrótce.

Wszystko wskazuje na to, że w tym odcinku będzie miała miejsce najdłuższa randka w historii "Sanatorium Miłości". Na oficjalnym profilu na Facebooku stacja uchyla rąbka tajemnicy. Czyżby w powietrzu wisiała nowa miłość?
 

"Sanatorium Miłości". Kiedy i na jakim programie?

Program "Sanatorium Miłości' emitowany jest w telewizji każdą niedzielę o godzinie 21:20 na antenie TVP1. Dla osób niesłyszących dostępna jest wersja z napisami. 

Jeśli nie możesz oglądnąć premierowego odcinka — czekają powtórki. W każdą sobotę o godzinie 15:50 na kanale TVP1 oraz o godzinie 21:15 na kanale TVP Polonia. Epizody wydarzeń z sanatorium dostępne są też w Internecie na platformie TVP VOD.