Silver.Lelum.pl > Uroda

Uroda

kobieta
14.07.2024 14:30 Wypełni zmarszczki niczym cement. Maść z apteki za grosze potrafi zdziałać cuda

Choć zmarszczki są czymś absolutnie normalnym i w pewnym wieku są widocznie niemalże u każdego, warto pamiętać o dobrodziejstwach, jakimi dysponują apteki. Znajdziemy tam wiele bogatych w składniki aktywne maści i kremów, dzięki którym zachowamy dobrą kondycję skóry i poprawimy swój wygląd. Jeden z produktów kosztuje grosze, a potrafi zdziałać cuda. Jak z niego korzystać i jakich efektów możemy się spodziewać?

Olejowanie włosów
13.06.2024 14:26 Ten produkt polecam każdemu. Czyni cuda z włosami

Zawsze miałam dość długie i lśniące włosy. Jednak z wiekiem moim pasmom zaczęło brakować blasku. Bezskutecznie spróbowałam różnych sposobów, aż odkryłam ten produkt. Działa cuda! Od teraz polecam go każdej koleżance. 

Jedzenie dla włosów
01.06.2024 07:00 Jedzenie dla włosów. Dzięki tym produktom włosy będą lśniące i gęste

Mimo że często nie zdajemy sobie z tego sprawy, kondycja naszych włosów w dużej mierze zależy od tego, co jemy. Właśnie z tego powodu, jeśli chcesz mieć piękne włosy, warto pamiętać o odpowiedniej (i zbilansowanej) diecie. Co jeść, aby mieć piękne pasma? Trycholożka podpowiada. 

Księżna Kate Middleton
08.03.2024 12:44 Miliony kobiet ją podziwia. Księżna Kate wyjawia sekret urody

Kate Middleton w 2011 roku wyszła za księcia Williama i tym samym uzyskała tytuł księżnej. Odkąd weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej, jej życie jest na świeczniku, a wiele kobiet uważnie przygląda się jej stylizacjom oraz fryzurom i makijażowi. Szczególnie jej włosy przyciągają wiele uwagi, ponieważ ciężko odmówić im wyjątkowej urody. Jaki jest jej sekret?