Silver.Lelum.pl > Imię Dla Dziecka

Imię Dla Dziecka

Seniorka z dzieckiem na rękach
17.07.2024 14:57 Te imiona po latach wróciły do łask. Królowały w PRL-u, a teraz znów są w modzie

Moda na PRL wraca, a uwielbiane niegdyś przedmioty, meble czy ubrania ponownie cieszą się dużą popularnością. Trendy z lat 90. nie ominęły nawet... imion. Rodzice coraz chętniej nadają maluchom kultowe imiona z lat 90., 80., a nawet 70. Niektóre z nich obecnie trafiają się wyjątkowo często. 

kobieta z niemowlęciem
24.05.2024 07:03 To imię popularne w PRL dano ostatnio tylko 8 chłopcom. Aż dziwne, że nie wraca do mody

Rodzice z różnych przyczyn decydują się nadać dziecku wybrane imię. Nie da się też zaprzeczyć, że podobnie jak w innych dziedzinach, także imiona podlegają pewnej modzie. Niektóre z nich wydają się jednak opierać trendom. 

brat i siostra
14.02.2024 20:01 7-letni Tymon wybrał dziwne imię dla siostry. Zostało wyśmiane

Rodzice doskonale zdają sobie sprawę, że wybór imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Nic dziwnego, że część z nich decyduje się poprosić bliskich o pomoc. Dorota chciała, by przy wyborze imienia dla maluszka udział mieli jego 2 starsi bracia. Propozycja jednego z chłopców została jednak wyśmiana przez lekarkę prowadzącą ciążę…

Jacek Kurski
08.02.2021 09:13 Żona Jacka Kurskiego zdradziła imię dla dziecka. Jest często spotykane i klasyczne

Już na wiosnę Jacek Kurski po raz kolejny zostanie tatą. W kwietniu na świat przyjdzie córka prezesa TVP i jego drugiej żony Joanny. Ukochana szefa Telewizji Polskiej zdradziła Super Expressowi, jak nazwą córkę. Imię jest często spotykane i klasyczne, ma tak na imię jedna z największych polskich celebrytek i jej dziecko. Chodzi oczywiście o Anię! Jacek Kurski i jego żona z pewnością odliczają kolejne dni do narodzin swojej malutkiej córeczki Ani. Joanna zdradziła dziennikarzom Super Expressu imię dziecka i dodała, że nie mogą się już z mężem doczekać tej pięknej chwili narodzin.