Silver.Lelum.pl > Partner

Partner

Kłótnia małżeńska
12.03.2024 13:38 Rozwód po 50-tce? Dla kobiet jest trudniejszy niż dla mężczyzn

Z każdym rokiem w Polsce rośnie liczba rozwodów po 50. roku życia. Z danych GUS wynika, że rocznie mężczyznom po 50-tce udziela się ok. 15 tys. rozwodów, a kobietom w tym wieku ponad 10 tysięcy. Naukowcy sugerują, że dla kobiet rozstanie jest trudniejsze niż dla mężczyzn. Skąd takie wnioski?

Mój partner przestał się o mnie starać. Gdy podał prawdziwy powód, aż mnie zatkało, fot. Canva/stagestock (zdjęcie poglądowe)
30.01.2024 14:30 Mój partner przestał się o mnie starać. Gdy podał prawdziwy powód, aż mnie zatkało. Uważajcie

W każdym związku zdarzają się wzloty i upadki. Bywa jednak, że pewnego dnia stwierdzamy, że nasza druga połówka „przestała się starać”. W takiej sytuacji musimy podjąć decyzję – porozmawiać i spróbować coś zmienić, albo zdecydować się na rozstanie. Przed podobnym dylematem stanęła jedna z internautek, która zdecydowała podzielić się swoją historią w sieci. 

Martyna Wojciechowska
11.02.2020 11:31 Martyna Wojciechowska rzadko mówi o swoim związku. Jej partner zdradził, jaka jest naprawdę

Związek Martyny Wojciechowskiej przez długi czas był sekretem kochanków. Choć para unika rozgłosu, partner Martyny Wojciechowskiej postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Zdradził naprawdę sporo! Kiedy sławne osoby wchodzą we wspólną, romantyczną relację mają do obrania dwie drogi. Jedni nagłaśniają swoją miłość, udzielają licznych wywiadów i chętnie bywają na branżowych imprezach, by obwieścić związek całemu światu, drudzy natomiast stronią od błysku fleszy, plotkarskich portali i medialnych wypowiedzi – tak jak Martyna Wojciechowska. Nie oznacza to jednak, że jej partner nie ma nic do powiedzenia. Przemysław Kossakowski zdradził, jaka naprawdę jest znana podróżniczka.

Alicja Bachleda-Curuś
13.01.2020 16:21 Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów

Partner Alicji Bachledy-Curuś prawdopodobnie zdecydował się na kolejny krok w ich związku! Mężczyzna przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów. Czy zakochani planują ślub? Tego jeszcze nie wiadomo. Jednak nieco bardziej spostrzegawczym internautom udało się dostrzec na palcu aktorki dość jednoznacznie wyglądającą błyskotkę. Aktorka do tej pory raczej nie miała szczęścia w miłości. Zwykle wszystkie medialne związki Alicji, niespodziewanie kończyły się. Wszystko wskazuje na to, że kobiecie w końcu udało się trafić na właściwego partnera. Co więcej, fani dostrzegli na placu gwiazdy pierścionek zaręczynowy. Kto wie, może aktorka jeszcze w 2020 roku stanie na ślubnym kobiercu? Ukochany Bachledy-Curuś nie bez przyczyny przyleciał do Polski!

randka
25.09.2019 19:09 Znaki zodiaku, które mogą być miłością twojego życia. Z kim stworzysz najlepsze połączenie?

Znaki zodiaku potrafią bardzo wiele powiedzieć o nas samych. Może wam się to wydawać niewiarygodne, ale dzięki nim z łatwością dowiemy się z kim stworzymy długotrwały i szczęśliwy związek. Zastanawiasz się z kim stworzysz długotrwały i szczęśliwy związek? Sprawdźmy to! Szukasz partnera i głowisz się nad tym kto mógłby pasować do ciebie najbardziej? A może ciągłe kłótnie z ukochanym sprawiają, że masz już dość? Spójrz razem z nami w gwiazdy i dowiedz się, z którym znakiem zodiaku będziesz najszczęśliwsza. Nie zapominaj, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze!