Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Czy Karta Seniora działa w Rossmannie? Sprawdzamy zniżki dla klientów 60+
Sara Karmańska
Sara Karmańska 22.04.2024 17:12

Czy Karta Seniora działa w Rossmannie? Sprawdzamy zniżki dla klientów 60+

Drogeria Rossmann
Fot. East News/Arkadiusz Ziolek, Canva/Voyagerix, Getty Images

Karta Seniora przysługuje każdej osobie, która ukończyła 60. rok życia. Dzięki niej można skorzystać z wielu korzystnych zniżek. Czy sieć drogerii Rossmann honoruje Karty Seniora? 

Dla kogo Karta Seniora?

W 2024 roku Kartę Seniora może zdobyć każda 60-latka i 60-latek. Aby wejść w jej posiadanie, wystarczy udać się do urzędu miasta lub gminy i wypełnić dedykowany wniosek. Można to zrobić również za pośrednictwem internetu. Wyrobienie dokumentu jest bezpłatne na terenie Gmin Przyjaznych Seniorom. W całym kraju jest ich ponad dwieście. 

Karta Seniora uprawnia do korzystania ze zniżek w kilku tysiącach sklepów i punktów usługowych w całej Polsce. Wśród nich można znaleźć liczne sklepy, restauracje i kawiarnie, a także usługi związane ze zdrowiem. Wiele osób zastanawia się jednak: czy Karta Seniora działa w popularnych dyskontach i drogeriach? 

Podwyżki w sanatoriach już od 1 maja. Ile trzeba będzie płacić? Najważniejsza rzecz, jaką kupisz za 30 zł. Bezcenna dla domowników

Czy Kata Seniora działa w Rossmannie?

Rossmann w 2024 roku nie honoruje Kart Seniora. Popularna sieć drogerii nie zdecydowała się dołączyć do programu, dlatego nie zyskamy z tego tytułu żadnych korzyści. Sieć w tej chwili nie honoruje również Kart Dużej Rodziny

Rossmann oferuje swoim klientom jednak inne zniżki. Aby mieć do wielu z nich, trzeba założyć sobie kartę lojalnościową sieci, czyli dołączyć do Klubu Rossmann

W tym celu należy założyć konto na za pośrednictwem strony internetowej sklepu lub aplikacji mobilnej Rossmann PL. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne i oferuje np. powiadomienia o promocjach, dodatkowe rabaty w akcjach specjalnych, a także zniżki na produkty dziecięce.

ZOBACZ TEŻ: Społeczeństwo się starzeje. Emerytom grozi ubóstwo?

Karta Seniora w Rossmannie 2024: czy zacznie dzialać?

Obecnie nie wiadomo, czy sieć Rossmann zdecyduje się na dołączenie do programu i zacznie honorować Karty Seniora. Mimo to osoby 60+ powinny rozważyć wyrobienie sobie tej karty, aby korzystać ze zniżek w innych sklepach i punktach usługowych. 

Karta Seniora oferuje zniżki w 260 sklepach lub punktach usługowych związanych obszarem urody. Wśród nich znajdują się między innymi liczne zakłady fryzjerskie czy salony optyczne, a także gabinety kosmetyczne. 

Rossmann, fot. East News Pawel Wodzynski.jpg
Fot. East News/Pawel Wodzynski
Rossmann, fot. East News Marek BAZAK.jpg
Fot. East News/Marek BAZAK