Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > To oni poprowadzą wielki finał "Sanatorium Miłości"! Para idealna?
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 11.05.2024 11:59

To oni poprowadzą wielki finał "Sanatorium Miłości"! Para idealna?

Rafał Brzozowski i Marta Manowska
fot. Sanatorium Miłości TVP / www.facebook.com

Już w najbliższą niedzielę, 12 maja, odbędzie się finał szóstej edycji "Sanatorium Miłości". Kuracjusze intensywnie przygotowują się do tego dnia,  w którym okaże się, czy ktoś znalazł w programie swoją drugą połówkę, z która spędzi resztę życia. Wiadomo już, kto poprowadzi to ważne wydarzenie!
 

Wielki finał "Sanatorium Miłości"

Zapowiada się jeden z najbardziej zaskakujących finałów w historii programu. Zresztą, już od pierwszych odcinków szóstej edycji kuracjusze fundowali widzom spore dawki emocji. Były krótkie romanse, szczere wyznania, a nawet konflikty pomiędzy poszczególnymi uczestnikami. W 7. odcinku z programu odeszła Maria Luiza, na której miejsce, zaledwie na trzy odcinki przed końcem emisji, weszła nowa uczestniczka. 

Niektórzy kuracjusze zyskali sympatię widzów, inni wręcz przeciwnie, ale pewne jest, że każdy z uczestników wniósł coś nowego, dzieląc się swoimi doświadczeniami i przeżyciami. Już wkrótce okaże się jednak, czy seniorom udało się znaleźć tu miłość na resztę dni. To właśnie w trakcie finałowego balu wyłoniona zostanie również Królewska Para! 
 

Małgorzata zdradziła finał "Sanatorium Miłości"? Ta wypowiedź wywołała burzę! Uroda w lodowatych temperaturach. Krioterapia w sanatorium odmładza skórę

Ostatnia randka i zaskakujące wyznanie Andrzeja

Zanim jednak odbędzie się wielki bal, do którego uczestnicy ćwiczą od kilku dni, jedna z par weźmie udział w ostatniej w programie randce. Janina i Tadeusz wyruszą na wspólną przejażdżkę bryczką po malowniczych okolicach Krynicy-Zdroju. Będą mieli okazję porozmawiać nie tylko o swoich przeżyciach w programie, ale także (być może) o wspólnej przyszłości? Pojawi się nawet wątek... ślubu!

To nie koniec, bo sporo kontrowersji wśród kuracjuszy po raz kolejny wywoła... Andrzej. Jak dowiadujemy się z zapowiedzi programu, senior opowie o pocałunku z Teodozją, który wywarł na nim ogromne wrażenie.

Jej usta, zapach, włosy wywarły na mnie duże wrażenie. Było czuć jej zapach i oczy, które były bardzo blisko moich oczu. I poczułem się dobrze, poczułem się w kręgu zainteresowania, poczułem się jak prawdziwy facet" powiedział Andrzej.


Sęk w tym, że pocałunku... nie było, o czym natychmiast poinformowała Teodozja. Jak zakończy się ta historia? Finał już wkrótce!
 

To oni poprowadzą finał "Sanatorium Miłości"

Wielki finał potrzebuje odpowiedniej otoczki. Dlatego na zwieńczenie programu obok Marty Manowskiej pojawi się jeszcze jeden prowadzący. To Rafał Brzozowski, polski piosenkarz, prezenter telewizyjny, konferansjer i osobowość medialna, a nawet... były zapaśnik.
 

Finał “Sanatorium Miłości” można będzie oglądnąć tradycyjnie na antenie TVP1 o godzinie 21:20. Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze może się wydarzyć, śledźcie na bieżąco profil "Sanatorium Miłości TVP" na Facebooku.