Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Jak szybko schudnąć 9 kilogramów? Joanna Kurowska zdradza, jak zrzuciła wagę
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 10.06.2024 13:34

Jak szybko schudnąć 9 kilogramów? Joanna Kurowska zdradza, jak zrzuciła wagę

Joanna Kurowska
fot. Gałązka/AKPA

Joanna Kurowska postanowiła ostro wziąć się za siebie i zdecydowała się na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Idzie jej świetnie, bo do tej pory zrzuciła już prawie 10 kilo! W jednym z wywiadów zdradziła jaki jest sekret jej odchudzania i przyznała co robi, by coraz lepiej wyglądać.
 

Joanna Kurowska na diecie? "Wystarczy trzymać się kilku zasad"

Joanna Kurowska to 59-letnia polska aktorka, znana m.in. z takich filmów i seriali jak "Czterdziestolatek", "Komedia małżeńska", "Badziewiakowie", "Dług" czy też "Graczykowie". Ostatnio mogliśmy ją oglądać w serialu "Teściowie", gdzie wcieliła się w Wiolę Nagórską, mamę Andżeliki. Teraz kobieta postanowiła wprowadzić ważne zmiany w swoim życiu, a jej celem stało się zgubienie nadprogramowych kilogramów.

Jak przyznaje aktorka: do tej pory udało jej się zrzucić prawie 10 kilogramów, a to zdecydowanie nie koniec, bo chciałaby stracić jeszcze przynajmniej osiem. Na szczęście, w wypadku Kurowskiej odchudzanie nie jest "drogą przez mękę", ponieważ kobieta postawiła na profesjonalne podejście i pomoc ekspertów, w tym dietetyków. Dzięki temu nie stosuje restrykcyjnych diet, je to, na co ma ochotę, ale z zachowaniem umiaru i rozsądku.
 

Zapomniany występ Marzeny Kipiel-Sztuki. "Nabiera nowego znaczenia" "Najpiękniejsza babcia na świecie" zdradza sekret wiecznej młodości

Sekret odchudzania Joanny Kurowskiej. Jak zrzuciła 9 kilogramów?

Aktorka w jednym z wywiadów przyznała ostatnio, że swoją przygodę z odchudzaniem zaczęła od wizyty u profesjonalisty. Wszystko dlatego że, jak twierdzi, schudnięcie w pewnym wieku nie jest już prostą sprawą i konieczna może być pomoc z zewnątrz.

Już w pewnym wieku trzeba to robić przy pomocy osoby, która o to dba, kontroluje, waży mnie co dwa tygodnie. Dzięki temu mam nad sobą taki bat i to mnie mobilizuje. Korzystam też z różnych zabiegów maszynowych, laserowych, bo jak się w pewnym wieku chudnie, to trzeba się wspomagać. Jestem 9 kilogramów do tyłu, jest to fantastyczne. Ludzie jak się odchudzają, to wchodzą w ortodoksję. Aż do przesady. A trzeba wszystko robić z głową, jak ktoś ma ochotę zjeść chleb, to niech zje, tylko potem niech ograniczy np. kolację - powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. 

Jak dodała, grunt to... jeść mniej. To pierwszy krok do zgubienia nadprogramowych kilogramów i zyskania pięknej, szczupłej sylwetki
 

Joanna Kurowska na diecie. "Nie odmawiam sobie niczego"

Gwiazda przyznała, że jej dieta nie polega na restrykcyjnym odmawianiu sobie kolejnych posiłków lub drastycznym ograniczaniu produktów w diecie. Według niej istotne jest, by ograniczyć ilość cukru, a przede wszystkim: nie zaczynać dnia od słodkiego posiłku, który może podwyższyć krzywą cukrową. 

Lepiej zjeść jajka, biały ser z warzywami i tak połączyć dietę, aby ona nie robiła rewolucji insulinowej, po której się odkłada tłuszcz. Jak ktoś się odchudza, to ja widzę mękę na jego twarzy. Je np. sałatę z grillowanymi warzywami bez kropli oliwy. A przecież można zjeść też bardzo fajny posiłek np. schabowego z kapustą, tylko niech to będzie jeden posiłek, bo on ma 1500 kcal, potem można zrobić jakiś koktajl czy owoce. Ale trzymajmy się tego bilansu kalorycznego i nie odmawiajmy sobie niczego, jednak trzymajmy się pewnych zasad - powiedziała artystka.