Silver.Lelum.pl > Sprzątanie

Sprzątanie

kobieta z wnuczką robią pranie
22.05.2024 15:36 Kup za 5 zł i dodaj do prania. Ubrania będą jak po drogim płynie

Obecnie w drogeriach i sklepach można znaleźć szeroką ofertę produktów do prania. Wiele osób woli jednak tradycyjne sposoby, które są tańsze, ograniczają wykorzystanie chemii, a bywają równie efektywne. 

klatka schodowa, blok
17.03.2024 11:33 Zrobiła z klatki graciarnię. Na 60-latkę skarży się cały blok

Mieszkanie w bloku znacznie różni się od tego w domu, o czym lokatorzy nieraz przekonali się na własnej skórze. Koegzystencja z sąsiadami potrafi być naprawdę uciążliwa, szczególnie jeśli Ci nie zamierzają iść na żadne kompromisy. Na klatce schodowej w bloku, w którym mieszka pani Natalia, ktoś zrobił sobie graciarnię. Przejście utrudniały nie tylko meble i przedmioty codziennego użytku, ale również worki ze śmieciami i inne odpady. Gdy kobieta odkryła, kto jest sprawcą tego bałaganu, aż się zagotowała.

Kobieta w domu
11.03.2024 17:41 Tych rzeczy nie powinno być w domu osoby 65+. Lepiej pozbyć się natychmiast

Podobno najwięcej wypadków zdarza się w domu. Niestety dotyczy to także osób 65+, które najwięcej czasu spędzają właśnie w domowym zaciszu. Wśród wypadków groźnych dla osób dojrzałych szczególnie dotkliwe są upadki. Często winę ponoszą z pozoru niewinne przedmioty, które każdy ma w mieszkaniu.

Sprzątanie
03.02.2024 11:11 Wysprzątał cały dom i wycenił swoją pracę. Fakturę wysłał własnej żonie. Niesłychane, jak zareagowała kobieta

Czy ktoś na tym świecie byłby w stanie powiedzieć, że lubi sprzątać? Chyba tylko osoby, które za te obowiązki otrzymują stosowną zapłatę. Ten sposób wypróbował niedawno mieszkaniec Wielkiej Brytanii, po spędzeniu sześciu godzin na gruntownych porządkach w swoim domu. Mężczyzna postanowił wystawić fakturę za wykonane czynności i skierował ją… do swojej żony. Jak wy byście na to zareagowali?