Silver.Lelum.pl > Aktywność Silversa > Urszula Dudziak zdradza sekret młodego wyglądu. Po 80-tce wciąż to robi
Kamil  Świętek
Kamil Świętek 17.03.2024 17:47

Urszula Dudziak zdradza sekret młodego wyglądu. Po 80-tce wciąż to robi

Urszula Dudziak
Fot. KAPiF

Urszula Dudziak to bezapelacyjnie ikona polskiego jazzu. Mimo upływu lat zwraca ona uwagę swoich fanów nie tylko przez wspaniałą muzykę. Piosenkarka mimo 80-tki na karku wciąż wygląda rewelacyjnie młodo. Czemu zawdzięcza wieczna młodość? Znamy jej sekret.

Wiecznie młoda Urszula Dudziak. Jak ona to robi?

Chociaż trudno przejść obojętnie obok ponadczasowej, nietuzinkowej muzyki Urszuli Dudziak, jej fani mają nieodparte wrażenie, że artystka znalazła nie tylko przepis na sukces, ale również sposób na to, jak zatrzymać czas.

Spójrzcie tylko na jej fotografię i powiedzcie, ile piosenkarka ma lat. 50? 60? Tymczasem wokalistka ma już karku już 80-lat, a wigoru i urody pozazdrościć mogą jej nawet dwa razy młodsze koleżanki. Jak ona to robi? Swój przepis na wieczną młodość zdradziła na łamach serwisu „Twój Styl”.

To prawdziwa plaga. Po 50-tce powoduje nieodwracalne skutki uboczne Zrobiła z klatki graciarnię. Na 60-latkę skarży się cały blok

Sekret młodości Urszuli Dudziak

Trzymajcie się mocno, bo nawyki Urszuli Dudziak nie spodobają się wielu z was. Mimo że artystka znana jest nie tylko w Polsce, ale również w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, jej zabiegi pielęgnacyjne nie są przyjemnym pobytem w SPA.

Zimna woda na powitanie dnia! Zaraz po przebudzeniu biegnę do łazienki i myję twarz lodowatą wodą. Robię to od dzieciństwa i jest to już u mnie odruch bezwarunkowy. Wierzę, że dzięki temu mam wciąż piękną cerę i niewiele zmarszczek – wyznaje piosenkarka.

Brr… aż włos się jeży na głowie na myśl o takim powitaniu poranka. Najwidoczniej jednak metoda ta jest niezwykle skuteczna. To jednak nie wszystkie sekrety młodości Urszuli Dudziak!

ZOBACZ TAKŻE: Schudnij bez głodówek jak Katarzyna Dowbor. Dziennikarka zdradziła sekret

To jej recepta na młodość

Wieczną młodość Urszuli Dudziak nie gwarantuje jedynie zimna woda. Chociaż to niezbyt przyjemna rutyna, nie wystarczy ona, aby cieszyć się zdrowiem, wigorem i młodym wyglądem nawet po 80-tce.

Urszula Dudziak przyznaje, że odkąd pamięta, prowadzi niezwykle aktywne życie. Pomimo koncertów nigdy nie zapomniała o zdrowej, zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. W jej jadłospisie dominują warzywa i owoce. Artystka nie stroni również od kawy, o której prozdrowotnych właściwościach pisaliśmy tutaj.

Robię sobie tylko śniadania. A moja kolacja wygląda tak: miska owoców. Nie objadam się, jem tyle, by zaspokoić głód. Chyba że skusi mnie coś naprawdę pysznego. Nie katuję się, nie torturuję, żyję pełnią życia – dodała.

Pomimo 80-tki na karku dalej to robi

Urszula Dudziak dodaje, że bardzo bliska jest jej wszelaka aktywność fizyczna.

Przerwałam jogę na jakiś czas, ale muszę wrócić do medytacji. Na wsi jak jestem, to mam wioślarza, batut do ćwiczeń gimnastycznych, gramy z Bogusiem w ping-ponga, mamy staw, pływamy w nim razem z żabami – opowiedziała.

To jeszcze nic. Wiedzieliście, że Urszula Dudziak jest całkiem niezłą tenisistką? Nie wierzycie? Co powiecie na poniższe zdjęcie? Techniki może „pozazdrościć” nawet Iga Świątek.

Urszula Dudziak 2.png
Fot. KAPiF

Źródło: poradnikzdrowie.pl