Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ma 75 lat i wygląd nastolatki. Zachwyca nawet w bikini
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 09.06.2024 11:56

Ma 75 lat i wygląd nastolatki. Zachwyca nawet w bikini

Vera Wang
fot. skrin @verawang/www.instagram.com

Czas nie działa na naszą korzyść — to prawda powszechnie znana, jednak od każdej zasady są wyjątki. Vera Wang, amerykańska projektantka mody, jest tego idealnym przykładem. Mimo imponującego wieku wciąż zachwyca wyglądem! Ma figurę nastolatki i praktycznie żadnych zmarszczek. 
 

Kreacje Very Wang budzą podziw na całym świecie!

Vera Wang to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie mody. Jej kreacje noszą gwiazdy światowego formatu i niejednokrotnie pokazywały się w nich na czerwonym dywanie. Projektantka stworzyła też wyjątkowe suknie ślubne dla Alicii Keys, Victorii Beckham i Kim Kardashian. 

Kobieta dryg do projektowania przejawiała już od najmłodszych lat. W wieku 23 lat zaczęła pracę w słynnym magazynie modowym "Vogue", a po 16 lat rozpoczęła projektowanie ubrań u Ralpha Laurena. Niedługo potem założyła własny butik w Nowym Jorku, zaczynając od szycia strojów dla znanych łyżwiarek figurowych oraz tworzenia sukni ślubnych dla gwiazd. Obecnie modowe imperium Very znane jest na całym świecie!


 

Maria z "Sanatorium Miłości" mówi o swoich milionach. "Taka jest prawda" Żona Mateusza Damięckiego do hejterów: "Nie robi to na mnie wrażenia"

Vera Wang przełamuje stereotypy. Pokazała się z dużym dekoltem odsłaniając brzuch

Mimo ogromnego dorobku i kariery w świecie mody, to nie wyczucie stylu sprawia, że kobieta jest tak wyjątkowa. Projektanta, mimo że na karku ma już 75 lat, to wciąż wzbudza podziw swoim wyglądem. Z długimi czarnymi włosami i szczupłą, drobną sylwetką zupełnie nie przypomina innych seniorek w swoim wieku. Zdaje się, że kobieta doskonale o tym wie, bo kreacje, które dla siebie wybiera, nie każdemu by pasowały. 

Ostatnio zachwyciła swoich fanów umieszczając w mediach społecznościowych zdjęcia z eventu, na którym zaprezentowała się w długiej, żółtej sukni z dużym dekoltem, odsłaniającym brzuch. Trzeba przyznać, że robi piorunujące wrażenie! W komentarzach nie zabrakło słów zachwytu. 

 

Jaki jest sekret wiecznej młodości Very Wang?

Obserwując takie osoby jak Vera od razu pojawia się pytanie: "co ona robi, by tak wyglądać?". Jak się okazuje, sekret musi tkwić w genach, bo projektantka nie robi nic nadzwyczajnego. Wręcz przeciwnie: jak sama przyznała, lubi jedzenie z McDonalda i bardzo często je kupuje. Ma też słabość do słodkich donutów z posypką.

To nie koniec, bo gwiazda zdradziła, że sekretem jej urody jest... praca, sen, koktajl z wódką i niewiele słońca. To zupełnie inaczej niż w przypadku innej, "pięknej babci", czyli modelki Yazemeenah Rossi. Ona również mimo, że skończyła 65 lat zachwyca młodym wyglądem i szczupłą figurą, ale w przeciwieństwie do Very stawia na kontakt z naturą, a w jej jadłospisie znajdują się przede wszystkim świeże warzywa, owoce i dobre jakościowo mięso.