Silver.Lelum.pl > Paznokcie

Paznokcie

Paznokcie
15.06.2024 13:38 Paznokcie jak papier? Kapsułki za 13 zł działają jak odżywcza kąpiel

Cienkie, łamliwe i osłabione paznokcie można wzmocnić nawet w domu. W aptekach dostępne są niedrogie kapsułki, które wzmacniają płytkę paznokcia, odżywiają je od środka i sprawiają, że niedoskonałości znikają także ze skórek. Zapłacimy za nie ok. 13 zł.

Oliwa z oliwek na paznokcie
06.06.2024 10:17 Zamocz palce w oliwie i zobacz, co się stanie. Pokochasz tę odżywkę

Łamliwe, kruche i delikatne paznokcie to problem, który dotyczy wielu z nas. Mimo że na rynku dostępnych jest coraz więcej produktów, które pomagają uporać się z tym problemem, to wbrew pozorom nie tak łatwo się go pozbyć. Jeśli i ty się z tym zmagasz, wypróbuj naturalną odżywkę, którą możesz zrobić samodzielnie. Na pewno nie pożałujesz.  

Zadbane paznokcie
19.05.2024 11:31 Domowy sposób na zdrowe paznokcie. Dwa składniki, które znajdziesz w kuchni

Wiele kobiet zmaga się z suchymi i łamiącymi się paznokciami. Aby uporać się z tym problemem, można skorzystać ze sposobów na domową pielęgnację. Do jednego z nich wystarczą zaledwie dwa produkty, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. 

wizyta u manicurzystki
17.05.2024 15:43 Dłonie jak u gwiazdy! Ten efekt na paznokciach robi furorę

Piękne paznokcie to marzenie wielu kobiet. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się usługi profesjonalnych manicurzystek. Paznokcie zgodne z tegorocznymi trendami można jednak bez większego trudu wykonać we własnym domu.