Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Teodozja znalazła miłość? Romantyczna randka w "Sanatorium Miłości". Co na to Andrzej?
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 15.04.2024 10:30

Teodozja znalazła miłość? Romantyczna randka w "Sanatorium Miłości". Co na to Andrzej?

Teodozja i Ryszard z "Sanatorium Miłości"
fot. Sanatorium Miłości TV/www.facebook.com

W kolejnym odcinku programu "Sanatorium Miłości" nie zabrakło... miłości! Tym razem wszystko za sprawą Teodozji i Ryszarda, którzy spędzili romantyczne chwile sam na sam na wyjątkowej randce. "Wszystko idzie w dobrym kierunku" podsumowała szczęśliwa kuracjuszka. Co jeszcze wydarzyło się w szóstym odcinku?
 

Romantyczne "Sanatorium Miłości". Kto znajdzie miłość?

Program pt. "Sanatorium Miłości", emitowany na antenie TVP 1, po raz kolejny dostarczył widzom nie tylko romantycznych emocji, ale i uśmiechu. Wszyscy, którzy śledzą losy 12 kuracjuszy przebywających w sanatorium w Jastrzębiu-Zdroju, doskonale znają już perypetie miłosne z udziałem Małgosi, Andrzeja i Teodozji. W pierwszych odcinkach to właśnie oni byli głównymi bohaterami "afery", która o mały włos nie zakończyła się zemstą ze strony jednej z kuracjuszek. Teraz namiętność zaczęła się pojawiać między Teodozją a Ryszardem, którzy mieli okazję spędzić wspólne chwile sam na sam, z dala od reszty uczestników, bawiących się w tym czasie na grillu.

To jednak nie koniec miłosnych uniesień, bo... w 6. odcinku Maria otwarcie przyznała Ryszardowi, że jest nim zainteresowana! Natomiast Ela, podczas rozmowy z prowadzącą program, Martą Manowską, w obecności całej grupy stwierdziła, że nie pasuje do Stanisława zwracając uwagę na jego wyjątkową opiekuńczość. A co na to wszystko Andrzej, zwany "polskim Schwarzenegger'em", który zdążył już wzbudzić sporo kontrowersji swoim osobistym wyznaniem na temat przeszłości? Od początku senior skierował swoje względy ku Teodozji, jednak wszystko wskazuje na to, że pozostanie to jedynie platoniczne uczucie, a sam Andrzej zdecydował odpuścić dalszą walkę o Teodozję. A to nie jedyne podrywy, które można było zobaczyć!
 

Wyznanie Tadeusza z "Sanatorium Miłości". "Nie ma się do kogo odezwać" Do sanatorium można jechać za darmo. Jest kilka warunków

Teodozja i Ryszard sam na sam. "Idziemy w dobrym kierunku"

W ostatnim odcinku "Sanatorium Miłości" kuracjusze wzięli udział w rywalizacji sportowej. Para, która wypadła najlepiej w nagrodę otrzymała prywatny wyjazd do hotelu połączony z romantyczną kolacją. Najlepszy okazał się duet Teodozja-Ryszard i to właśnie ci seniorzy spędzili romantyczne chwile tylko w swoim towarzystwie, co dało im możliwość jeszcze bliższego i głębszego poznania się. Jak się okazało: to był strzał w dziesiątkę!

Zarówno Teodozja jak i Ryszard świetnie bawili się na wspólnej kolacji. Żarty, uśmiechy, szczere rozmowy, a nawet nieśmiałe chwytanie się za ręce to coś, czego mogliśmy być świadkami. Jak się okazało, ta para idealnie się ze sobą dogaduje i, kto wie, być może uda im się stworzyć trwałą relację? Teodozja nie mówi "nie" i sama przyznała, że "wszystko idzie w dobrym kierunku". Dodała też, że nie ma innej osoby niż Ryszard, z którą chciałaby być na tym wyjeździe.

Rozżalony Andrzej przestanie walczyć o Teodozję?

Romantyczny wypad Teodozji i Ryszarda wzbudził sporo emocji u Andrzeja, który wciąż liczył na to, że Teodozja będzie chciała stworzyć z nim parę. Niestety, kobieta nawet nie poinformowała go, że wyjeżdża do hotelu, a wcześniej, gdy Andrzej przyznał, że chciałby być z nią w parze z Teodozją, kobieta skwitowała to jedynie krótkim "pomyślę" i ostatecznie wybrała Ryszarda. Co na to Andrzej? 

Mówiłem, że będę walczył, ale widzę, że tu nie ma sensu. Jak Ryszard chce, to niech sobie walczy" podsumował mężczyzna dodając, że czuje się "wymieniany jak rękawiczki".

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów "Sanatorium Miłości"? Program można oglądać w telewizji w każdą niedzielę o godzinie 21:20 na antenie TVP1.