Silver.Lelum.pl > Dzieci

Dzieci

22.09.2019 14:20 Imiona dzieci polskich gwiazd. Top 9 najoryginalniejszych imion

Imiona dzieci gwiazd często odbiegają od przyjętych norm. Celebryci prześcigają się w nadawaniu coraz to dziwniejszych imion swoim pociechom. W tym aspekcie zdecydowanie króluje Michał Wiśniewski, jednak nie on jeden nazwał swoje pociechy w oryginalny sposób. Sprawdź, 9 najoryginalniejszych imion dzieci polskich i zagranicznych gwiazd. Gwiazdy chętnie swoją artystyczną ekspresję wyrażają w niecodzienny, sposób np. nadając dziwne imiona swoim dzieciom. W polskim, jak również w zagranicznym show-biznesie nie brakuje skrajności na ten temat. Niektóre imiona dzieci gwiazd przechodzą nasze wyobrażenia, a dla was wybraliśmy 10 tych, które zdziwiły nas najbardziej.

Beata
17.08.2019 12:11 Beata porzuciła karierę dla rodziny. Mąż wydziela jej ”drobne” ze swojej pensji. Jest zrozpaczona

Beata jest jedną z tych kobiet, która dla rodziny porzuciła swoją karierę zawodową. Pomimo tego, że miała świetny zawód i dobrze płatną pracę stwierdziła, że dla dzieci i kochającego męża jest w stanie zrobić wszystko. Problemy zaczęły się, kiedy mąż postanowił jej wydzielać pieniądze ze swojej pensji. – Te grosze na nic mi nie wystarczają, napisała w liście do redakcji Lelum.pl Fakt, iż kobiety z miłości są w stanie naprawdę wiele wybaczyć, chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Bohaterka naszego artykułu niezwykle długo znosiła sposób, w jaki traktował ją ukochany. Jednak w momencie, kiedy zaczął wydzielać jej konkretne sumy ze swojej ogromnej wypłaty, jej cierpliwość się skończyła, zaczęła nawet żałować decyzji, którą podjęła. Kobieta jest zrozpaczona i zupełnie nie wie, jak ma sobie z tym poradzić!

agnieszka chylińska w dzieciństwie
05.03.2019 14:56 Książki dla dzieci Agnieszki Chylińskiej to HIT! Sprzedają się jak świeże bułeczki

Agnieszka Chylińska: książki dla dzieci artystki to hit! Wokalistka, która zasłynęła swoim zbuntowanym charakterem, dziś ma zupełnie inny wizerunek. Żona i matka jest autorką książek dla dzieci! Sprzedają się jak świeże bułeczki. Artystka jak widać przejawia nie tylko talent wokalny. Książki, które początkowo pisała dla swoich dzieci, wywołały prawdziwą furorę! Wokalistka, która rozpoczynała karierę od ciężkich rytmów dziś nie bo się pokazywać skrajnie innego wizerunku. Agnieszka Chylińska: książki piosenkarki to prawdziwy hit!

  • 1
  • 2