Silver.Lelum.pl > Prezent

Prezent

Prezent na Dzień Matki
26.05.2024 09:24 Zrób mamie wyjątkowy kubek. Niedużo pracy, a prezent jedyny w swoim rodzaju

Dzień Matki to wyjątkowe święto, w trakcie którego obdarowujemy swoje rodzicielki czymś pięknym, praktycznym i najczęściej zrobionym przez nas samych. W tym poradniku znajdziecie informacje, w jaki sposób przyozdobić kubek dla mamy, aby była zaskoczona i piła z niego smaczną kawę i gorącą herbatę. Wystarczy kilka rzeczy, które sprawią jej radość!

Prezent na Dzień Matki
25.05.2024 13:09 Prezenty last minute na Dzień Matki. Kupisz wszędzie, a nie są tandetne

Dzień Matki to wyjątkowa okazja i chyba każdy zna datę 26 maja. Niestety z różnych powodów czasem bywa tak, że nie zdążymy wybrać odpowiedniego prezentu na czas. Stajemy przed wyzwaniem kupienia podarunku na ostatnią chwilę. Jak wybrnąć z takiej sytuacji? Podpowiadamy!

układanie kwiatów
24.05.2024 11:27 Domowy sposób, by bukiet na Dzień Matki wytrzymał dłużej. Koniecznie to sprawdź

Dzień Matki jest jednym z dni w roku, gdy kwiaciarnie mają pełne ręce roboty. Tego dnia wiele osób bowiem decyduje się obrazować swoje mamy kwiatami. Co zrobić, by cieszyć się ich pięknem dłużej?

przygnębiona kobieta
23.05.2024 15:40 "Wydałam 1500 zł na prezent dla wnusi. Rodzice mnie wyśmiali"

Pierwsza komunia święta bardzo często jest źródłem wielu wydatków dla zaproszonych gości. Jedna z naszych czytelniczek podzieliła się swoją historią, która prawie złamała jej serce. Na szczęście udało jej się utrzeć nosa synowej. 

matka i córka
23.05.2024 11:28 Na Dzień Matki zrobię mamie to ciasto. "Słodki smak beztroskiego dzieciństwa"

Dzień Matki jest wyjątkową okazją, kiedy staramy się obdarować rodzicielkę czymś wyjątkowym. Wiele osób decyduje się na zakup prezentu, ale inni stawiają na podarunki wykonane własnoręcznie. Dobrym pomysłem może być odwołanie się do czasu miłych wspomnień z czasów dzieciństwa.  

Kobieta w restauracji
22.05.2024 10:31 W Dzień Matki idźcie na kulinarną przygodę. Zaproś mamę do restauracji

Dzień Matki to wyjątkowa okazja na wyjątkowy prezent dla mamy. Czasami zamiast materialnych podarunków lepsze będzie wspólne spędzenie czasu i niezapomniane przeżycia. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w Dzień Matki poznać wspólnie… całkiem nowe smaki!

Kobieta z bransoletką
21.05.2024 11:27 Prezent na Dzień Matki pełen elegancji. Wyraź jej wdzięczność biżuterią

Wybierając biżuterię na prezent z okazji Dnia Matki podarowujemy naszej mamie nie tylko elegancką ozdobę, ale przede wszystkim pamiątkę na lata. Warto dobrać taki dodatek, który będzie miał wartość nie tylko materialną. Najlepsze będzie coś czułego i osobistego.

Kobieta w ogrodzie
20.05.2024 11:01 Gdy mama kocha pracę w ogrodzie. Wymarzone prezenty na Dzień Matki

Dzień Matki skłania wiele osób do poszukiwań prezentu idealnego. Warto wybrać taki podarunek, który przyda się mamie na co dzień. Przedstawiamy kilka propozycji prezentów, które powinny przypaść do gustu mamie, której pasją jest ogrodnictwo. 

Kobieta robi badania
18.05.2024 11:13 Na Dzień Matki zadbaj o jej zdrowie i kup pakiet badań. Jakie wybrać?

Taki podarunek wyrazi troskę o naszą najbliższą osobę. Mamy na emeryturze często nie mogą pozwolić sobie na wydanie kilkuset złotych na badania profilaktyczne. A na wizytę do lekarza specjalisty czeka się niezwykle długo. Firmy medyczne oferują pakiety badań specjalnie dla kobiet w dojrzałym wieku. Będą dobrym prezentem lub dodatkiem do upominku na Dzień Matki.

kwiaty na Dzień Matki
17.05.2024 11:37 Prezenty na Dzień Matki dla kreatywnej 60-latki. Każda dusza artystki się ucieszy

Dobry prezent na Dzień Matki to taki, który trafi w dziesiątkę, jeżeli chodzi o zainteresowania i pasję naszej mamy. A to niejednokrotnie potrafi spędzać nam sen z powiek. Doradzamy, jakie upominki mogą okazać się dobrym wyborem dla mamy z duszą artystki.

kobieta daje prezent mamie na Dzień Matki
17.05.2024 11:33 Prezenty na Dzień Matki, których lepiej unikać. Tego nie kupuj!

Są takie prezenty, których lepiej nie kupować. Jakich podarunków unikać, gdy chcemy uszczęśliwić mamę? Trzeba pamiętać, że każda mama jest inna i to właśnie indywidualne podejście powinno być główną zasadą podczas kupowania prezentu na Dzień Matki.

kobieta wręcza kwiaty na Dzień Matki
16.05.2024 09:44 Zanim kupisz mamie kwiaty, sprawdź ich znaczenie. W Dzień Matki łatwo o gafę

Z okazji Dnia Matki wiele osób decyduje się podarować swoim mamom prezenty lub kwiaty. To, na jakie gatunki i kolory się zdecydujemy, nie jest jednak bez znaczenia.

laurka na Dzień Matki
16.05.2024 09:40 Córeczka dla mnie, a ja dla swojej mamy. W tym roku na Dzień Matki robimy laurki

Laurka na Dzień Matki kojarzy się raczej z prezentami od młodszych dzieci. Piękną laurkę można jednak wykonać w każdym wieku i zaskoczyć nią swoją mamę. Będzie wzruszającym, doskonałym dodatkiem do każdego prezentu. To także świetna okazja, by spędzić czas wspólnie z własnymi dziećmi.

matka przytula syna
16.05.2024 09:32 Prezenty na Dzień Matki dla aktywnej 70-latki. Każda mama się ucieszy

Przed Dniem Matki wiele osób głowi się nad znalezieniem idealnego prezentu, który przypadnie do gustu mamie. Przedstawiamy kilka propozycji upominków specjalnie dla dojrzałych kobiet, które lubią ruch i aktywność fizyczną. To praktyczne rzeczy, którymi wyrazisz troskę o swoją mamę!

chłopiec przystępujący do pierwszej komunii świętej
13.05.2024 10:58 Nie kupiła drogiego prezentu na komunię. Rodzina nie chce jej znać

Pierwsza komunia święta jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej wierzącej osoby. Do sakramentu przystępuje jednak wiele dzieci, dla których od przeżyć duchowych ważniejsze są kwestie materialne. Taka sytuacja wydarzyła się w rodzinie pani Marleny, która podzieliła się z nami swoją historią.