Silver.Lelum.pl > Ślub

Ślub

Zmartwiona kobieta
07.07.2024 16:08 "Córka się rozwiodła. Jej plan zdradziła mi koleżanka. Zgłupiała"

Niegroźna zachcianka czy przejaw niedojrzałości? Takie pytanie o zamiary swojej córki stawia pani Katarzyna. W komentarzu w mediach społecznościowych opisała, co jej 32-letnia córka planuje zrobić po rozwodzie. "Zgłupiała do reszty" - uważa pani Katarzyna. Co wywołało aż takie oburzenie?

Zmartwiona kobieta
03.07.2024 10:27 "Mąż narobił wstydu na weselu koleżanki z pracy. Żałuję, że poszliśmy"

Czasami luźna atmosfera na weselu sprawia, że w dobrej zabawie można się zapomnieć. Przekonała się o tym pani Ewa. Nasza czytelniczka chciałaby zapomnieć o weselu swojej koleżanki z pracy. "Żałuję, że w ogóle tam poszliśmy" - pisze pani Ewa. Wszystko przez jej męża, który miał zachowywać się - jej zdaniem - "jak dzikus".

Zdenerwowana kobieta
01.07.2024 12:59 "Córka nie chce zaprosić rodziny na wesele. Przypomniałam jej, kto płaci"

Śluby to w rodzinie chwile wielkich radości, ale i wielkich stresów. Bywa, że z nadmiaru emocji wybuchają kłótnie między najbliższymi. Przekonała się o tym pani Marta, która toczy spór z córką i jej przyszłym mężem. Chodzi o listę gości na wesele. Młodzi mają duże zastrzeżenia co do jej pomysłu. "Ale to ja za to płacę" - odpiera ich argumenty pani Marta.

Chery i Quran
29.06.2024 10:30 Mogłaby być jego babcią, a jest żoną. Dzieli ich prawie 40 lat i właśnie oczekują dziecka

Ta wyjątkowa para udowadnia, że prawdziwa miłość nie liczy lat i nie jest żadną przeszkodą w budowaniu szczęścia. Ona ma 63 lata, on 26 i właśnie oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Radością dzielą się z internautami w mediach społecznościowych. 

Wdowa
13.06.2024 10:06 Gdy odszedł mój mąż, koleżanka powiedziała dwa słowa. "Nie mogłam w to uwierzyć"

Mówi się, że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu. Gdy ukochana osoba odchodzi, wtedy wsparcie bliskich jest nieocenione. I właśnie na taką pomoc liczyła nasza czytelniczka Ewa, która postanowiła podzielić się z nami swoją historią. Niestety, nie wszystko wyszło tak, jak się spodziewała.  

Marjorie i Bernie
05.06.2024 10:25 Najstarsi nowożeńcy na świecie. Mają ponad 100 lat i właśnie się pobrali

Ta para udowadnia, że miłość nie zna wieku i nigdy nie jest za późno, by spełniać marzenia. 102-latka i 100-latek z Filadelfii w Stanach Zjednoczonych właśnie wzięli ślub! Co ciekawe, nowożeńcy za młodu studiowali na jednym uniwersytecie, ale poznali się dopiero dziesięć lat temu w domu seniora. 

Zmartwiona kobieta
18.05.2024 10:43 Na weselu córki usłyszała "Cudownych rodziców mam". "Córka nie zna prawdy"

Podziękowania dla rodziców to bardzo poruszająca chwila na każdym przyjęciu weselnym. Dla naszej czytelniczki oznaczała jednak coś zupełnie innego. Bolesnym wspomnieniem podzieliła się z nami pani Dorota. Gdy usłyszała "Cudownych rodziców mam", zapłakała, ale nie kryło się za tym wzruszenie.

pierwsza komunia święta
17.05.2024 09:44 Urlop okolicznościowy na komunię? Sprawdź, czy możesz wziąć wolne

Wiele osób może zastanawiać się, czy pierwsza komunia święta może być powodem do skorzystania z urlopu okolicznościowego. Wyjaśniamy, co na ten temat mówią przepisy. 

Zdenerwowana kobieta
14.05.2024 11:33 Zobaczyła zaproszenie ślubne syna i zamarła. "Chciałam podrzeć na strzępy"

"Płacimy z mężem za to wesele grube pieniądze, a oni nawet tego nie uszanują" - tak pani Katarzyna komentuje pomysł syna i przyszłej synowej na wesele. Zdaniem naszej czytelniczki, "upadli na głowę". Pani Katarzyna ma zamiar postawić ultimatum. Nie wyobraża sobie, by mogła potem spojrzeć w oczy rodzinie i znajomym.

Nina i Mikołaj z programu "Żony Podlasia"
30.04.2024 12:03 "Żona Podlasia" szczerze o swoim związku. Nie boi się, co ludzie powiedzą

Serial “Żony Podlasia" w TTV zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Jego bohaterki mają już spore grono zwolenników w mediach społecznościowych. Jedną z ulubionych gwiazd z Podlasia jest pani Nina. Ostatnio podbiła serca widzów szczerym i wzruszającym wyznaniem na temat swojego związku.

Wesele
29.04.2024 11:03 Synowa nie chce ani jednej butelki na weselu. "Mam płacić za jej fanaberie?"

Pani Anna nie jest zadowolona z planów na nadchodzące wesele jej syna. Okazało się, że - jak pisze pani Anna - "młodzi wydziwiają i chcą wszystko zorganizować pod siebie". Zamierzają urządzić wesele praktycznie bez potraw mięsnych, ale nie to jest najdziwniejsze. Pani Anna zastanawia się, dlaczego w ogóle dokłada się do tych wymysłów.

Zrozpaczona kobieta
26.04.2024 10:46 "Syn wziął za żonę samolubną dziewuchę". Matka nie chciała dopuścić do ślubu

Ślub zakochanych w sobie osób to z reguły wielkie szczęście dla całej rodziny. Ale czy zawsze? Pani Teresa, która opowiedziała naszej redakcji swoją historię, nie cieszyła się, gdy syn ogłosił swoje zaręczyny. Podczas ślubu i wesela nawet nie próbowała udawać, że jej zdaniem przyszła synowa jest odpowiednią partnerką dla jej Antosia.

Kobieta rozmawia przez telefon
11.04.2024 15:25 Czekała na ślub syna całe życie. "Odebrał mi radość z tego dnia"

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień, na który czeka nie tylko para młoda. Bywa, że rodzice mają wobec tej uroczystości oczekiwania, które niekoniecznie przystają do pomysłu młodego małżeństwa. Zdarza się też, że te wizje są na tyle odmienne, że doprowadzają do wielkiego rozłamu w rodzinie. 

Dłonie
15.01.2024 20:18 Córka mówiła, że jestem na to za stara. Nie wytrzymałam, gdy wspomniała o moim zmarłym mężu. Co ona może o tym wiedzieć?

Po trwającym ponad 40 lat związku z Marianem Teresa straciła ukochanego mężczyznę. Mąż ciężko zachorował i zmarł, pozostawiając wdowę w depresji. Kobieta nie wierzyła, że jeszcze kiedyś spotka ją szczęście, a słońce zaglądające przez okno mieszkania wywoła uśmiech na jej twarzy. Po okresie żałoby Teresa otworzyła się na nowo na otaczający ją świat. Jej plany wprawiły w osłupienie córki. Miały prawo się zdenerwować?

Testament
17.05.2021 13:08 Na jaw wyszła cała prawda o ślubie Krawczyka. Niesłychane, dopiero teraz przekazano wieści

Krzysztof Krawczyk był legendą polskiej sceny muzycznej. Chociaż jeszcze za życia mówiło się o nim bardzo wiele, zdaje się, że dopiero teraz dowiadujemy się na jego temat coraz to ciekawszych rzeczy. Tym razem okazuje się, że gwiazdor estrady ma za sobą ślub w cerkwi. Krzysztof Krawczyk z pewnością należy do jednych z najbardziej barwnych postaci na polskiej scenie. Jeden z jego przyjaciół zdradził, gdzie odbył się jego drugi ślub, który utrzymany był w tajemnicy.

Michał Wiśniewski
15.02.2021 14:30 Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie ze ślubu. Pola wyglądała jak księżniczka

Michał Wiśniewski z okazji święta zakochanych postanowił pochwalić się zdjęciem jednego z najpiękniejszych dni w swoim życiu, chodzi oczywiście o dzień ślubu. 14 lutego na jego profilu pojawił się kadr prezentujący Wiśniewskiego i jego 5. żonę – Polę. Para wygląda na nim bardzo elegancko, jednak to Pola kradnie całą uwagę. Michał Wiśniewski w kwietniu 2020 po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Piosenkarz wówczas przysięgał dozgonną miłość 5. żonie – Poli. Jednak do tej pory nie podzielił się zbyt wieloma zdjęciami z tego wydarzenia. Dopiero 14 lutego zrobił wyjątek i cały świat zobaczył, jak cudownie wyglądali.

Adam Małysz
29.11.2020 16:39 Serdecznie gratulujemy, Adam Małysz potwierdził plotki o swojej córce. Rodzina skoczka ma powód do świętowania

Adam Małysz w końcu potwierdził plotki. Od jakiegoś już czasu mówiło się, że jego 23-letnia córka planuje zmienić stan cywilny. Teraz już możemy być pewni. Skoczek w rozmowie z magazynem Świat i ludzie potwierdził, że córka wychodzi za mąż, jednak daty ceremonii jeszcze nie ustalono. Adam Małysz ma powody do świętowania. Córka wychodzi za mąż za swojego chłopaka, z którym jest już 7 lat! Wiadomo, że zięć skoczka pochodzi z Wisły i zyskał sympatię rodziny swojej ukochanej.

katarzyna dowbor
10.10.2020 19:10 Nikt się nie spodziewał. Katarzyna Dowbor właśnie opowiedziała o czwartym ślubie

Katarzyna Dowbor niespodziewanie opowiedziała o czwartym ślubie. Prowadząca Nasz nowy dom, ma za sobą trzy rozwody, przy czym jest dumną mamą, babcią i prawdziwą kobietą sukcesu. Nic więc dziwnego, że kiedy uwielbiana dziennikarka wypowiedziała się na temat kolejnego małżeństwa, fani nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli. Nikt się nie spodziewał.Katarzyna Dowbor zdecydowanie zna się na mężczyznach. Jak się okazuje, uwielbiana dziennikarka dla swojej córki ma w tym temacie jedną radę, której powinna wysłuchać każda z nas. Dodatkowo gwiazda opowiedziała o czwartym ślubie. Ponownie wyjdzie za mąż? Wszystko już wiadomo.

taniec z gwiazdami
25.09.2020 23:37 Nagle Michał Malitowski sięgnął pod stół, na scenę wszedł mąż Iwony Pavlović. Widzowie ”TzG” zamarli

Iwona Pavlović przeżyła prawdziwy szok. Nagle w trakcie szóstego odcinka programu Michał Malitowski zrobił coś zaskakującego. Sięgnął pod stół i wyjął czerwony pakunek. Chwilę później na scenie stanął mąż jurorki, a jej oczy zalały się łzami wzruszenia. Widzowie Tańca z Gwiazdami byli tak samo zaskoczeni. Iwona Pavlović stała się bohaterką dzisiejszego odcinka. Wszystko zaczęło się od tego, że wieczór z Tańcem z Gwiazdami mija w klimacie weselnym. Temat przewodni stał się fantastycznym tłem dla tańczących par, ale jak się okazało także dla wzruszających sytuacji. Kto by pomyślał, że właśnie taką sprowokuje surowy Michał Malitowski.

majka jeżowska
08.08.2020 19:59 Majka Jeżowska nie posiada się z radości. Tonie w gratulacjach, dołączamy się

Majka Jeżowska, ukochana piosenkarka, na której piosenkach wychowało się kilka pokoleń Polaków, dziś przeżywała wyjątkowy dzień. Gratulacje spływają od bliskich, od wieloletnich fanów. My także się dołączamy!Majka Jeżowska przeżywa cudowne chwile. Wielkie, radosne wydarzenie sprowokowało tysiące gratulacji i ciepłych słów. Piosenkarka wygląda na wyjątkowo szczęśliwą i zadowoloną z życia, z wielką radością przyjmuje powinszowania!

Majka Jeżowska
27.07.2020 09:18 60-letnia Majka Jeżowska przekazała radosną nowinę. Popłakała się ze szczęścia

Majka Jeżowska przekazała światu radosną nowinę. W wieku 60-lat doczekała się niebywałego momentu! Popłakała się ze szczęścia. Wiemy, co było powodem euforii gwiazdy. Mamy nadzieję, że wszystko wydarzy się zgodnie z planem i przesyłamy gratulacje dla całej rodziny artystki.Majka Jeżowska jest jedną z najbardziej pozytywnych osób w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, że wiadomość, którą przekazała światu ucieszyła miliony Polaków. Artystka ma prawdziwy powód do dumy.

Majka Jeżowska
14.07.2020 16:05 60-letnia Majka Jeżowska szykuje się do ślubu. Zdradziła szczegóły, nie będzie to typowa ceremonia

Ślub to jeden z najważniejszych dniu życiu, nic więc dziwnego, że wywołuje tyle ekscytacji. Majka Jeżowska właśnie szykuje się do tej wyjątkowej uroczystości. 60-letnia ikona polskiej sceny muzycznej wciąż nie przestaje się uśmiechać. Jestem pełna energii i pozytywnie nastawiona do życia – zdradziła w rozmowie z portalem Pomponik.pl. Fani mogą się zdziwić, nie będzie to tradycyjna ceremonia. Majka Jeżowska szykuje się na wyjątkowe wydarzenie i wszystko wskazuje na to, że już nie może się doczekać. Nic dziwnego, w końcu jej ukochany syn ma wziąć ślub. Co ciekawsze, uroczystość ma mieć naprawdę oryginalny charakter. Majka Jeżowska szykuje się do ślubu syna Majka Jeżowska szykuje się do ślubu syna. Kim jest mężczyzna? Syn Majki Jeżowskiej to Wojtek, owoc jej małżeństwa z Januszem Komanem. Jak przyznała gwiazda w rozmowie z Popomnik.pl, pomiędzy nią a synem nawiązała się wyjątkowa relacja. Ślub jedynego dziecka musi być wyjątkowym wydarzeniem. – Ogromnie się ucieszyłam, że razem z Zosią chcą stworzyć rodzinę. Samo ich wesele ma być oryginalne, zorganizowane jak plan zdjęciowy. Przyjęcie odbędzie się w… busach. Zobaczymy, czy epidemia nie pokrzyżuje tych planów – wyznała w rozmowie z portalem piosenkarka, która nie raz stawała na ślubnym kobiercu. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje gwiazda YouTube, była w 8. miesiącu ciąży RMF FM: Katastrofa na lotnisku w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie mają wątpliwości Majka Jeżowska i przepis na udany związek Majka Jeżowska swój ślub przeżyła dwa razy. W wieku 20-lat wyszła za Janusza Komana, a kolejnym mężem gwiazdy był Tom Logan. Z trzecim partnerem, Dariuszem Staśkiewiczem, piosenkarka nigdy nie zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Dziś, choć wie, że mężczyzna nie jest jej potrzebny do szczęścia, zna przepis na zawiązek idealny. – Trzeba mieć wspólne pasje, okazywać sobie czułość, często się przytulać, rozmawiać i bawić się wspólnie. I nie zapominać o seksie! To jak z ogrodem. Gdy nie dbasz, zarasta chwastami, dziczeje i wszystko się wali… – zdradziła Pomponikowi. ZOBACZ ZDJĘCIA: Fot. Fragment Programu Pytanie na Śniadanie Majka Jeżowska wystąpiła wraz z synem w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie na własne oczy mogliśmy zobaczyć niezwykłą więź, jaka łączy matkę z synem. Mężczyzna niedługo bierze ślub. instagram.com/majka_jezowska_/?hl=pl Gwiazda w maju obchodziła swoje 60 urodziny. Piosenkarka jest pełna energii i nie kryje szczęścia. ZOBACZ TEŻ: Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata Dramat na polskim lotnisku. 2 osoby nie żyją, maszyna runęła Aleksander Kwaśniewski w szczerych słowach o Andrzeju Dudzie. Nie zostawił na nim suchej nitki Zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Okazał się, że mąż gwiazdy TVN ma swoją mogiłę w Warszawie Jerzy Stuhr w bardzo ciężkim stanie. Aktor trafił do szpitala, podejrzewa się najgorsze Polski samolot runął na ziemię. Są ofiary śmiertelne, napływają smutne wiadomości źródło: poponik.pl

Krzysztof Ibisz
18.06.2020 17:03 Krzysztof Ibisz pokazał nagranie ze ślubu. Obok gwiazdora stoi piękna blondynka, była żona nie powstrzymała się od komentarza

Krzysztof Ibisz to amant jakich mało w polskim show-biznesie. Okazuje się, że bycie singlem mu nie służy, ponieważ postanowił szybko mu zaradzić. W Internecie pochwalił się swoją trzecią wybranką. Jego trzecia żona jest śliczna!Krzysztof Ibisz w mediach społecznościowych pokazał się u boku pięknej panny młodej. Czy to oznacza, że prezenter telewizyjny po raz trzeci powiedział sakramentalne TAK na ślubnym kobiercu? Nagrania na Instagramie nie omieszkała skomentować była żona gwiazdora. Jej słowa powaliły niemalże wszystkich na kolana.

zdjęcie
14.06.2020 21:12 Twój znak zodiaku zdradza, kiedy powinnaś wyjść za mąż. Idealny wiek dla każdego znaku

Wiele z nas marzy o ślubie, tak samo zapewne każda z nas się zastanawia, kiedy będzie na to najlepsza pora! Chcemy ci odjąć zmartwień i podpowiedzieć, kiedy powinnaś wyjść za mąż, by nie było za późno, ani za wcześnie. Znaki zodiaku powiedzą wszystko!Znaki zodiaku są w stanie naprawdę wiele zdradzić. Nie tylko to jaka jesteś, jakie są twoje najlepsze i najgorsze cechy, jaki zawód będzie tym wymarzonym, ale nawet to, jaki będzie dla ciebie idealny wiek na ślub! To dylemat wielu z nas. Wiadomo, że najważniejsze jest, by znaleźć odpowiedniego partnera, potem wszystko wydaje się już być oczywiste. Jednak wcale takie nie jest!

Rolnik szuka żony
21.02.2020 19:09 Uczestniczka „Rolnik szuka żony” wzięła ślub z kobietą. Pokazała zdjęcia

Rolnik szuka żony to popularny program TVP, który ma na celu łączenie w pary mężczyzn i samotnych kobiet. Była uczestniczka po udziale w telewizyjnym show zaskoczyła wszystkich i obwieściła światu, że wzięła ślub z kobietą. Wstawiła na Instagram prywatne zdjęcia. Krystyna Kamińska, która uczestniczyła w drugiej edycji programu Rolnik szuka żony, zaskoczyła widzów życiową decyzją. Choć początkowo walczyła o serce jednego z bohaterów serii, to finalnie postanowiła związać się na stałe… z inną kobietą.

znaki zodiaku
09.01.2020 12:20 Znaki zodiaku najlepszych mężów. Ranking kandydatów, 3 najlepsze znaki

Znaki zodiaku wiele mówią o naszym charakterze, a także potrafią naprawdę pomóc w doborze potencjalnych znajomych czy nawet partnerów. Zastanawiałaś się kiedyś, które znaki byłyby najlepszymi mężami? Jeżeli tak, mamy dla ciebie odpowiedź – oto 3 najbardziej rozchwytywani kandydaci na męża w całej astrologii! Czy znak zodiaku może decydować o tym, jakim ktoś będzie mężem? Oczywiście, że tak! To właśnie znaki dyktują nasz charakter, podejście do życia, pracy czy miłości. Przed wami 3 najlepszych kandydatów na męża według gwiazd!

michał malitowski
07.01.2020 16:50 Michał Malitowski wziął ślub! Wszystko utrzymał w sekrecie, kim jest jego piękna żona?

Ślub Michała Malitowskiego z jego nową partnerką przejdzie do historii jako uroczystość, której niczego nie brakowało. Para wyglądała na bardzo szczęśliwą! Wybranka Michała postanowiła podzielić się z internautami wyjątkową fotografią… Ślub jurora Tańca z Gwiazdami z Yuliyą Philips odbił się szerokim echem wśród fanów Tańca z Gwiazdami i w światku tanecznym. Uroczystości miała iście hollywoodzki rozmach, a wspomnienia pary wsparte zostały zdjęciami, które zachwycają. Jednym z nich podzieliła się z użytkownikami Instagrama świeżo upieczona żona tancerza.

ślub
06.01.2020 13:03 Żona zmarłego wokalisty Linkin Park ponownie wyszła za mąż. Ślub odbył się w rocznicę poprzedniego

Ślub żony zmarłego wokalisty Linkin Park odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Kobieta stara się na nowo ułożyć sobie życie i niedawno ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Poruszenie wywołał fakt, że uroczystość odbyła się w rocznicę ślubu ze znanym, nieżyjącym już muzykiem. Gdy wokalista zespołu Linkin Park zmarł, świat muzyki zamarł. Pogodny na co dzień frontman pionierów nu-metalu odszedł w tragicznych okolicznościach, pozostawiając w żałobie żonę, dzieci i rzeszę oddanych fanów, dla których był idolem i prawdziwym wzorem do naśladowania. Jego żona wzięła właśnie ślub.

  • 1
  • 2